|
|
|
|
|
Rower elektryczny firmy EcoBike model EcoTramp zakupiony w maju 2012 w pełni sprawny technicznie, dane techniczne dostępne na stronie: www.rowery-elektryczne.pl/rowery-elektryczne/rower-elektryczny-ecobike-ecotramp Gratis licznik i koszyk Odbiór tylko osobisty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
|
Zł 2 600
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 1 godz. temu
|
Pas stymulujący mięśnie brzucha.
EM 35
Renomowanej firmy
BEURER
ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2011
ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2010
W KATEGORII URZĄDZENIA DO MASAŻU
Odpowiedni towarzysz wytrenowanego brzucha. A także tego, który dopiero rozpoczyna drogę do perfekcji. Pas masujący mięśnie brzucha firmy Beurer to optymalne uzupełnienie regularnego treningu.
Pas do stymulacji mięśni brzucha pracuje na zasadzie elektrycznej stymulacji mięśni (EMS).
Stymulator mięśni wyzwala delikatne impulsy ...
|
Zł 200
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 2 godz. temu
|
-wiertło do betonu rozmiar 6 makita -wiertło do betonu sds plus rozmiar 6 makita -wiertło do szkła i glazury rozmiar 6 dedra -4 kołki rozporowe z haczykami fischer -kabura do paska na telefon bosch -taśma elektroizolacyjna czarna 20 metrów tesa -rękawice do prac mechanicznych -klej błyskawiczny pattex s.o.s -epoksydowa masa naprawcza -opaski elektryczne "zipy" -zapach do auta neo -uchwyt magnetyczny do bitów -stopery do uszu -kamizelka odblaskowa Odbiór na osiedlu kalinowym w nowej hucie. Jeżeli ...
|
Zł 20
|
- Małopolskie / Kraków
- < 2 godz. temu
|
gniazdo 32A/380v 5wtykowe 50zł nowe gniazdo 4wtykowe 32A/380v 40zł nowe wtyczka 16A/380v 35zł nowa
|
Zł 35
|
- Śląskie / Katowice
- < 5 godz. temu
|
Sprzedam bilet z Warszawy do Częstochowy na 09.06.2013 ; godz. odjazdu 12:15 - Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska - Warszawa (przyjazd na miejsce 15:35 - Dworzec PKS Częstochowa). Komfortowe warunki jazdy: lotnicze siedzenia, wi-fi, gniazdka elektryczne, toaleta. Proszę o kontakt mailowy.
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 7 godz. temu
|
Komplet lusterek do Passata b 3 kombi z 1991 r prawe stan ok wymaga lakierowania ,silniczek sprawny lewe od kierowcy ma zbite szkiełko - koszt zakupu nowej wkładki ok 7-10 z ł elektryka sprawna Możliwa wysyłka kurierem po wcześniejszej wpłacie na konto wysyłka 15 zł
|
Zł 30
|
- Małopolskie / Kraków
- < 7 godz. temu
|
Witam serdecznie.
Przedmiotem mojej aukcji są dwie frytownice ciśnieniowe elektryczne ADA
Frytownice były używane przez ok. 6 miesięcy, są w bardzo dobrym stanie.
Frytkownica ciśnieniowa elektryczna - smażalnik ciśnieniowy ADA-SCE 12 przeznaczony jest do przyrządzania produktów w gorącym oleju w nadciśnieniu. Smażalnik nadaje się do smażenia nie tylko produktów mięsnych (drobiu, wieprzowiny, ryb) w specjalnych panierkach ale również warzyw.
System tzw. zimnej strefy zapobiega spalaniu ...
|
Zł 7 000
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 9 godz. temu
|
Witam na mojej aukcji, której przedmiotem jest elektryczna frytownica dwukomorowa KROMET.
Frytownica jest w idealnym stanie, była użytkowana przez ok. 6 miesięcy.
Poniżej opis frytownicy:
Frytownica elektryczna dwukomorowa 2×10 l. Frytownice elektryczne typu FE posiadają termostat. Elementy grzejne umieszczone są w komorach w celu uzyskania większej wydajności i efektywności. Konstrukcja komory zapewnia utrzymanie strefy „zimnej”, co zabezpiecza przed spalaniem się drobnych cząstek produktów. ...
|
Zł 3 200
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 9 godz. temu
|
Mam pozostałości po demontażu rozdzielni NN. Styczniki: SLA 32 na 40A 230V SLA 7II na 16A 230V ID3 na 63A, 230V ID1na 25A MSM1 na 16A 230V LO 400A Wszystko sprawne i w bardzo dobrym stanie do sprawdzenia. Posiadam także inne urządzenia elektryczne nisko i średnio prądowe. Więcej info formularz Gumtree.
|
proszę o kontakt
|
- Małopolskie / Kraków
- < 9 godz. temu
|
JERZY POKUTYCKI PAŃSTWOWE WYDAWNICTWO SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO ROK 1970 LICZBA STRON: 320 WYSYŁKA ZA POBRANIEM CENA PLUS 16,50 ZŁ LIST EKONOMICZNY POLECONY 8,50 ZŁ OSOBIŚCIE BYDGOSZCZ, STARY FORDON W KSIĄŻCE MIĘDZY INNYMI(TYLKO ROZDZIAŁY) 1. WIADOMOŚCI WSTĘPNE -ZAKRES PRZEDMIOTU I JEGO PRZYDATNOŚĆ W SPECJALIZACJI -POJĘCIE ELEMENTU AUTOMATYKI -OGÓLNY PODZIAŁ ELEMENTÓW AUTOMATYKI 2. OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA PRZETWORNIKÓW -PRZEZNACZENIE I ZASTOSOWANIE PRZETWORNIKÓW -PODZIAŁ PRZETWORNIKÓW 3. OPOROWE, INDUKCYJNE ...
|
Zł 30
|
- Kujawsko - pomorskie
- < 13 godz. temu
|
JERZY POKUTYCKI WARSZAWA PAŃSTWOWE WYDAWNICTWA SZKOLNICTWA ZAWODOWEGO 1970 ROK WYDANIE DRUGIE WYSYŁKA ZA POBRANIEM CENA PLUS 16,50 ZŁ LIST EKONOMICZNY 9,50 ZŁ OSOBIŚCIE BYDGOSZCZ STARY FORDON W KSIĄŻCE MIĘDZY INNYMI(PODAJĘ TYLKO ROZDZIAŁY): 1. WIADOMOŚCI WSTĘPNE 2. OBIEKTY REGULACJI 3. ORGANY NASTAWCZE 4. SIŁOWNIKI 5. REGULATORY BEZPOŚREDNIEGO DZIAŁANIA 6. REGULATORY HYDRAULICZNE 7. BLOKOWY SYSTEM BUDOWY APARATURY REGULACYJNEJ 8. PRZETWORNIKI POMIAROWE 9. REGULATORY PNEUMATYCZNE 10. REGULATORY ...
|
Zł 25
|
- Kujawsko - pomorskie
- < 13 godz. temu
|
Rożno elektryczne Gastro-Tar na 12 kurczaków. Wspaniały efekt pieczenia poprzez podwójne obroty bębna rożna. Stan Bardzo dobry.
Na życzenie wyślę zdjęcia.
|
Zł 900
|
- Lubelskie
- < 14 godz. temu
|
ITGAS Inter Tech Gas, Profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem. Sprzedajemy m.in. parowniki wodne, parowniki elektryczne, miksery lpg, zespoły redukcyjne lpg, zawory butlowe, mikser gazowy, pompy do stacji lpg, serwis gazowy, suszarnie przemysłowe, duże instalacje przemysłowe. Kompleksowy montaż przemysłowych instalacji gazowych Technologie gazowe na najwyższym poziomie. przemysłowe instalacje gazowe, firma gazowa, duże instalacje przemysłowe LPG, parowniki wodne, parowniki elektryczne, ...
|
proszę o kontakt
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 16 godz. temu
|
Model SV-200 posiada wszystkie zalety elektrycznego instrumentu – doskonałe, wzmocnione brzmienie, różnorodne efekty barwowe, możliwość bezgłośnego ćwiczenia, itp. – jednocześnie zachowując właściwości wysokiej jakości akustycznych skrzypiec. Instrument świetnie sprawdzający się w salach koncertowych, studiach oraz scenach na otwartej przestrzeni.
Pytasz, jak się grało? Odpowiadam: Świetnie, tyle że posiadam drugi instrument, więc ten leży zamiast grać w czyiś rękach...
Zerknij pod link a dowiesz ...
|
Zł 3 000
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 22/05/2013
|
- Giętarka z nożem krążkowym - Wulstwa do zakręcania blachy - Drabiny aluminiowe - 2szt po 7,5m - Nożyce elektryczne - 2szt - Nożyce ręczne - 5szt - Piły spalinow e - Wiertarki - Zszywacze itp.
|
wymiana/zamiana
|
- Małopolskie / Kraków
- 22/05/2013
|
Sprzedam bilet z Częstochowy do Warszawy na 04.06.2013; godz. odjazdu 18:10 - Dworzec PKS Częstochowa (przyjazd na miejsce 21:30 - Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska) Komfortowe warunki jazdy: lotnicze siedzenia, Wi-fi, gniazdka elektryczne, toaleta. Cena: 10,00 z Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
|
Zł 10
|
- Śląskie / Katowice
- 22/05/2013
|
DICKIE TOYS
"KOPARKA EXCAVATOR"
Dickie koparka ze światłem, dźwiękiem i ruchomymi elementami.
Koparka posiada silnik zasilany bateriami który pozwala na elektryczne podnoszenie i opuszczanie ramienia. Po wymontowaniu łyżki z ramienia koparki - można dołożyć na nie młot pneumatyczny. Podczas ruchu słychać dźwięk silnika i zaczyna migać pomarańczowe światło ostrzegawcze na kabinie. Ponadto kabinę można podnosić lub opuszczać i obracać dookoła na podwoziu. zabawki Dickie z serii maszyn budowlanych ...
|
Zł 60
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 22/05/2013
|
Sprzedam skrzynki elektryczne tymczasowe na plac budowy. -Jedna dostosowana jest na licznik (który zakłada elektrownia). -Druga z gniazdami ( dwa gniazda siłowe 5-bolcowe i jedno 230V) i bezpiecznikami. W zestawie : -2 komplety kluczy do każdej skrzynki -opaski do mocowania skrzynki na słupie -kabel przyłączeniowy do sieci ok 18m -uchwyty kabla -bednarka uziemiająca skrzynki -peszel ochronny PCV i kolanka Zestaw jest SPRAWNY, skrzynki połączone, bezpieczniki podpięte, gotowy do montażu, używany był ...
|
Zł 400
|
- Małopolskie / Kraków
- 22/05/2013
|
ZAKUPIĘ SPRZĘT AGD: LODÓWKI, WITRYNY CHŁODNICZE, PRALKI, ZAMRAŻARKI, ZMYWARKI, KUCHNIE GAZOWE I ELEKTRYCZNE, ODKURZACZE, PŁYTY CERAMICZNE ITD. WYCENA I ODBIÓR GRATIS, PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ. TEL.226411678, 505159777 W GODZ. 9 – 20
|
proszę o kontakt
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 22/05/2013
|
Sprzedam fotel masujący Casada Senator używany w bardzo dobrym stanie. Zakres masażu(sterowany pilotem): Plecy, Łydki lub Stopy różnymi technikami. Fotel posiada 2 ustawienia intensywności i siły masażu oraz możliwość standardowego( ok. 15 min.) i indywidualnego ustawiania zakresu masażu . Posiada elektryczne(sterowane pilotem) ustawianie oparcia oraz manualne poziomu nóg od siedzącego do prawie leżącego. Wykonany z czarnej eleganckiej eko-skóry . Dzięki temu fotelowi: Usuwa zastoje żylne i limfatyczne ...
|
Zł 1 600
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 22/05/2013
|
Witam serdecznie, oddam (za niewielką opłatą) w dobre ręce dwie kosiarki elektryczne GARDENA 32 E z przeznaczeniem na części.
Jedna czteroletnia, druga roczna.
Kosiarki uszkodzone tylko silnikowo (w jednej jeszcze uszkodzony silnik pozostal, z drugiej wymontowany)
Bardzo dobry materiał na części zamienne, typu: kółka, rączki, korpusy, włączniki itp....
Stan wizualny dobry.
|
proszę o kontakt
|
- Małopolskie / Kraków
- 22/05/2013
|
Autoryzowany sklep kospel zasobniki ciepłej wody Autoryzowany Sklep KOSPEL "Instalator3" Ogrzejemy Twój Dom Białystok ,ul.Raginisa 19 www.instaalator3.pl -podgrzewacze ciepłej wody elektryczne -bojlery -termy -zasobniki ciepłej wody -kolektory słoneczne kompleksowa obsługa zapraszamy
|
proszę o kontakt
|
|
KSIĄŻKA WYDANA Z OKAZJI 100 ROCZNICY POWSTANIA ELEKTRYCZNYCH TRAMWAJÓW WARSZAWSKICH.
JEST TO TRZECI TOM CZTEROCZĘŚCIOWEJ MONOGRAFII O HISTORII WARSZAWSKIEGO TABORU TRAMWAJOWEGO.
POTRZEBNA DLA KAŻDEGO WARSAWIANISTY.
WYMIARY: 21x29,5x2,5cm
WYDAWNICTWO KOMUNIKACJI I ŁĄCZNOŚCI 2008.
OPRAWA TWARDA.
270 STRON.
STAN BARDZO DOBRY. LEKKIE ZAGNIECENIA ROGÓW OKŁADKI I RYSKI NA LAKIEROWANEJ POWIERZCHNI.
TEL. 502122817
|
Zł 40
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 21/05/2013
|
Elektryczne łóżko rehabilitacyjne, wymiary: 120x200 cm. Możliwy transport. telefon: 668 820 602
|
Zł 1 200
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 21/05/2013
|
Witam,posiadam do sprzedania elektryczne promienniki ciepła firmy ENERGOTECH,model energostrip EE 16 o mocy 1600 w.w cenie 380 zł szt -4 sztuki. energostrip EE 12 o mocy 1200 w.w cenie350 zł szt - 3 sztuki. energostrip EE 10 o mocy 1000 w.w cenie 420 zł szt. -4 sztuki. energostrip EE 6 o mocy 600 w.w coenie 330 zł szt - 1 sztuka.oraz energostrip EE 4 o mocy 400 w.w cenie 330 zł szt. -1 sztuka.Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr.tel. .Przy zakupie całego zestawu upust lub dostawa gratis do omuwienia. ...
|
Zł 380
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 21/05/2013
|
Sprzęt nowy w walizce!!!
Dane techniczne:
Napięcie, elektryczne: 230
Wydajność nominalna: 1.400 W
Moc wyjściowa: 820 W
Gwint wrzeciona szlifierki: M 14
Prędkość obrotowa bez obciążenia: 9.300 1/min
Średnica tarcz: 150 mm
Średnica gumowego talerza szlifierskiego: 125 mm
Średnica szczotki garnkowej: 70 mm
Długość: 298,0 mm
Wysokość: 106,0 mm
Ciężar: 1,85 kg
tel. 606 298 617
|
Zł 400
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 21/05/2013
|
Witam mam do sprzedania dwa elektryczne termometry dla niemowląt lub dzieci starszych/30zł szt. Zachęcam do obejrzenia innych moich ogłoszeń. Pozdrawiam
|
proszę o kontakt
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 21/05/2013
|
Sprzedam urządzenia z ekspozycji, stan idealny, nie używane do zabiegów tylko w celach demonstracyjnych, rok gwarancji. Autoklaw, fotele kosmetyczny elektryczne, kombajn kosmetyczny, frezarki z pochłaniaczem, lampa lupa.
|
proszę o kontakt
|
- Warmińsko-mazurskie
- 21/05/2013
|
To analogowy aparat z automatyczną lampą błyskową. Klisza standardowa, elektryczne przewijanie, automatyczne ustawienia i użycie lampy, zasilanie: baterie paluszki AA, wizjer, licznik zdjęć, oryginalny pokrowiec. Stan bardzo dobry. Polecam! Oglądanie i zakup: Zgierz, Łódź lub Kutno
|
Zł 15
|
|
SKLEP - KOMIS DZIECIĘCY JULKA poszeża swoja działalność o wypożyczalnie.
wózek spacerówka typu parasolka
łóżeczko turystyczne
ingalator (nebulizator)
nosidło turystyczne
foteliki samochodowe
juz wkrótce: waga, niania elektroniczna, monitor oddechu, laktator elektryczne medela.
cena 7zł/doba - ale im dłuższyokres wynajmu tym niższa cena
1 tydzien 35zł
2 tygodnie 40zł
3 tygodnie 45 zł
4 tygodnie 50zł
powyższcze ceny nie dotycza wozka, lozeczka turystycznego i nosidła turystycznego, ...
|
proszę o kontakt
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 21/05/2013
|
Sprzedam Forda Mondeo w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym w najbogatszej wersji GHIA 2.0 TDCI (130KM), rok 2002, kolor srebrny metalic, przebieg:160 tyś km, 6 x AIRBAG, ABS, klimatyzacja, tempomat, wielofunkcyjna kierownica (audio, tempomat). Elektryczne szyby, elektryczne lusterka, Halogeny, Centralny zamek, Klapa tylna otwierana z pilota, Radio CD, Wspomaganie kierownicy, Regulowana kierownica. Auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Ogłoszenie prywatne wszelkie informacje pod ...
|
proszę o kontakt
|
- Małopolskie / Kraków
- 21/05/2013
|
Witam Mam do sprzedania książkę autorstwa Chwaleby, Pońińskiego i Siedleckiego ,,Miernictwo Elektryczne" Wychodzi taniej niż na ksero! Zainteresowanych proszę o kontakt.
|
Zł 20
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 21/05/2013
|
WITAM :) POSIADAM DO SPRZEDANIA PŁYTĘ GAZOWO ELEKTRYCZNĄ : DWA PALNIKI GAZOWE (SPAWNE) + DWA PALNIKI ELEKTRYCZNE (SPRAWNE) !!! FIRMA : AMICA , MODEL PMG2.2BZZ+ !!! MOC 3.0 KW 2.65KW Obciążęnie cieplne 202g/h Kategoria III POLECAM - PILNE !!! TEL 500-589-739 POSIAD AM WIELE MEBLI SPRZ ĘTU AGD, NACZYŃ, KRYSZTAŁÓW, KRZESEŁ ITD... MAM DO SPRZ EDANIA RZECZY I SPRZĘT Z DWÓCH MIESZKAŃ... PILNE - MOŻLIWOŚĆ HURTU I NEGOCJACJI !!! PROMOCJA - PILNE !!! ZAPRASZAM NA INNE MOJE OFERTY !!!
|
Zł 129
|
- Małopolskie / Kraków
- 21/05/2013
|
Do sprzedania sprawny elektryczny ekonomiczny piec akumulacyjny - dynamiczny a więc najlepsza i najbardziej ekonomiczna generacja pieców elektrycznych akumulacyjnych.
Niemiecka firma STIEBEL-ELTRON.
5kW czyli z tabeli ogrzeje ekonomicznie nawet 46,30 m2
3 fazy, Z wbudowaną dmuchawą. Z gwarancją 12 miesięcy.
plus sterownikik - nastawiasz tempoeraturę,
Odbiór Wrocław.
Gotowy do transportu.
Piece akumulacyjne dynamiczne to grzejniki, które gwarantują wygodne i energooszczędne ogrzewanie ...
|
Zł 750
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 21/05/2013
|
Przedmiotem oferty jest nieużywany, oryginalnie zapakowany, wyprodukowany z wysokiej jakość stali grzejnik łazienkowy o parametrach: Kolor: Biały Wysokość (mm): 900 Szerokość (mm): 475 Rozstaw łączy (mm): 400 Poj. wody (l): 4,6 Moc cieplna 90/70/20 (W): 550 Moc cieplna 75/65/20 (W): 433 Moc cieplna 55/45/20 (W): 231 Grzejnik dekoracyjny przystosowany oferujący funkcjonalność umożliwiającą jego wykorzystanie w łazience - kształt grzejnika, dodatkowe akcesoria umożliwiające wieszanie ręczników, także ...
|
Zł 150
|
- Małopolskie / Kraków
- 21/05/2013
|
Oferujemy NOWE i TANIE książki zawodowe i techniczne, pomagające uzyskać specjalistyczne uprawnienia zawodowe oraz podwyższyć posiadane kwalifikacje. W książce omówiono w przystępny sposób zagadnienia związane z zastąpieniem w samochodach silników spalinowych silnikami elektrycznymi. Książka jest adresowana do osób zainteresowanych motoryzacją, a więc....... do wszystkich. Wydawnictwo i Handel Książkami „KaBe”, Krosno 2012 wydanie: 1 ss. 94 format A5 oprawa foliowana, kolorowa Spis treści Wstęp 1. ...
|
Zł 26
|
|
Mam do sprzedania książkę pt.: „ RENAULT 19. Obsługa i naprawa” w stanie bdb- (lekko zadarte rogi okładki). W książce opisano obsługę i naprawę zespołów samochodów Renault 19. Opisy napraw uzupełniono danymi technicznymi i regulacyjnymi, tablicą momentów dokręcania połączeń poszczególnych zespołów, zestawieniami stosowanych bezpieczników i ogumienia, wykazem kontroli okresowych oraz schematami elektrycznymi. format A4, 216 stron, 328 ilustracji, schematy elektryczne Dodaję do niej gratis!!! instrukcję ...
|
Zł 45
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 21/05/2013
|
Sprzedam mało używane elektryczne nożyce do cięcia żywopłotu typ V-EHS 710-60. Dane techniczne to: prędkość obrotowa 150 obr/mi, moc 710 W, długość ostrza 60 cm, grubość cięcia gałęzi do 24 mm.To nie zabawka jaką sprzedają markety lecz profesjonalne nożyce.
|
Zł 120
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 21/05/2013
|
Witam,sprzedam piec gazowy sprawny,mało używany i w bardzo dobrym stanie widocznym na zdjęciach. W komplecie przewód,reduktor ciśnienia i butla. Piec o mocy 2,7 kw na kółkach posiada trzy stopnie regulacji mocy, termoelektryczne zabezpieczenie odcinające dopływ gazu w przypadku wygaśnięcia płomienia oraz zapalanie elektryczne. Cena do rozsądnej negocjacji.
|
Zł 300
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 20/05/2013
|
Pilarka została zakupiona ponad dwa lata temu i nie przepracowała więcej niż 2 godziny. Jest w pełni sprawna. Możliwa faktura vat. Polecam. Tel: 513 296 374
Dane techniczne:
długość całkowita (mm) 276
maks. wysokość ciecia 45° (mm) 38
maks. wysokość ciecia 90° (mm) 57
moc znamionowa (W) 1010
napięcie elektryczne (V) 230
prędkość obrotowa (1/min) 5500
średnica tarczy wewnętrzna (mm) 30
średnica tarczy zewnętrzna (mm) 165
waga (kg) 3,4
|
Zł 280
|
- Śląskie / Katowice
- 20/05/2013
|
jak w tytule, piece przerobione na elektryczne, w kazdym po trzy grzalki (nie pamietam jakiej mocy) - wszystko sprawne. Rozbiorka i wywoz we wlasnym zakresie, kontakt 519--682--994. Prosze dzwonic w godzinach popoludniowych.
|
za darmo
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 20/05/2013
|
WITAM OFERUJĘ KUPIENIE NOWEJ ORGINALNIE ZAPAKOWANEJ W GLISTER I KARTON NAWIGACJI Goclever GC-5070 PL z gwarancją - JAK NA AUTENTYCZNYCH ZDJĘCIACH PREFEROWANY KONTAKT POPRZEZ WYSŁANIE WIADOMOŚCI I ODBIÓR OSOBISTY W SZCZECINKU Z MOŻLIWOŚCIĄ SPRAWDZENIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW LUB WYSYŁKA WEDŁUG CEN POCZTY LUB KURIERA LUB MOŻLIWOŚĆ DOWIEZIENIA NA ZAMÓWIENIE RÓWNIEŻ AKCESORIA MOTORYZACYJNE, PC, DOMU, DLA DZIECKA, NARZĘDZIA KUCHENNE, RĘCZNE, ELEKTRYCZNE, MATERIAŁY BUDOWLANE, MASZYNY I URZĄDZENIA ITP - JEŚLI ...
|
Zł 190
|
- Zachodniopomorskie
- 20/05/2013
|
łóżko rehabilitacyjne elektryczne + materac, wym. 120 cm x 200 cm,
stan bardzo dobry
|
Zł 2 000
|
|
silniki elektryczne do pralek wiatka polar wirpol mastercock
|
Zł 50
|
|
używane przez córkę 2 lata, stan idealny, dodatkowo drewniane czarne nogi w cenie (dokupywane do tego pianina); tel: 608 456 663.
|
Zł 1 000
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 20/05/2013
|
Skrzypce elektryczne Fender FV-1 czarne, stan idealny, prawie nowe.
Świerk: płyta wierzchnia; klon: tył, boki, gryf; heban: podstrunnica, mostek, stroiki. Podstawka pod ramię, przystawka piezo z kontrolerami barwy i głośności.
W zestawie: skrzypce, smyczek, kalafonia, futerał, wzmacniacz Laney Prism P20.
|
Zł 2 500
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 20/05/2013
|
Sprzedam dwa bojlery elektryczne o pojemności 50 L firmy Sole i Etalon. Stan widoczny jak na zdjęciach. Bojlery były używane 8 miesięcy. Cena 200 zł za jeden. [odbiór po 31 maja]
|
Zł 200
|
- Małopolskie / Kraków
- 20/05/2013
|
Witam Mam do sprzedania książkę ,,Miernictwo Elektryczne i Elektroniczne". Wychodzi taniej niż za ksero !! Zainteresowanych proszę o kontakt.
|
Zł 10
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 20/05/2013
|
Witam Mam do sprzedania książkę Henryka Markiewicza ,,Instalacje Elektryczne" wyd 6 Zainteresowanych proszę o kontakt.
|
Zł 20
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 20/05/2013
|
zużycie energii elektrycznej w m-cu od 40% oszczędności ,zarówno w domu , a szczególnie w firmie , gdzie pracują silniki elektryczne, za darmo na okres próbny- umowa, po sprawdzeniu możliwy zakup ratalny, kontakt do producenta , poszukiwani dystrybutorzy >WYSOKA PROWIZJA< www.tnijmykoszty.pl
|
proszę o kontakt
|
- Pomorskie / Trójmiasto
- 20/05/2013
|