|
|
|
|
|
Sprzedam zbiorniki gazowe, ostatnie sztuki naziemne o poj 2700 i 4850l używane,z kpl dokumentacją. Zbiorniki do legalizacji (wygasła). Odbiór we własnym zakresie w miejscowości Lyski k.Rybnika, Można odebrać lawetą,przyczepką,pomocą drogową.Małym HDS-em. Zastosowanie jako własny magazyn gazu do ogrzewania itp. Cena po ok 3500zł za każdy. Cena fabryczna: Zbiornik 2700l =6027zł oraz zbiornik 4850l= 8241zł. Przy zakupie 2 szt negocjacja. Zdjęcie przedstawia zbiornik zamontowany jako magazyn gazu dla ...
|
Zł 3 500
|
- Śląskie / Katowice
- < 1 godz. temu
|
• Średnica toczenia nad łożem 250mm • Długość toczenia w kłach: 800mm • Liczba prędkości obrotowych wrzeciona: 14 • Przelot wrzeciona 25mm • Tuleja konika ze stożkiem Morse'a nr4 • Uchwyt samocentrujący 160mm • Oświetlenie • Pompka i osobny zbiornik na chłodziwo • Moc silnika głównego: 3kW • Napięcie zasilania: 400V Tokarka sprawna Stan bardzo dobry Telefon kontaktowy 502216033
|
proszę o kontakt
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 14 godz. temu
|
• Średnica toczenia nad łożem 500mm • Długość toczenia w kłach: 2000mm • Zakres prędkości obrotowych wrzeciona: 18÷1800obr/min • Liczba prędkości obrotowych wrzeciona: 42 • Przelot wrzeciona 56mm • Tuleja konika ze stożkiem Morse'a Nr5 • Uchwyt samocentrujący 250mm • Przyspieszone posuwy • Oświetlenie • Pompka i osobny zbiornik na chłodziwo • Moc silnika głównego: 6,7kW • Napięcie zasilania: 400V Telefon kontaktowy 502216033(Stan bardzo dobry)
|
proszę o kontakt
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 14 godz. temu
|
• Średnica toczenia nad łożem 500mm • Długość toczenia w kłach: 1500mm • Zakres prędkości obrotowych wrzeciona 18-2000 • Liczba prędkości obrotowych wrzeciona: 40 • Przelot wrzeciona 76mm • Tuleja konika ze stożkiem Morse'a nr.6 • Uchwyt samocentrujący 315mm • Oświetlenie • Pompka i osobny zbiornik na chłodziwo • Moc silnika głównego: 11kW • Napięcie zasilania: 400V
|
proszę o kontakt
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 14 godz. temu
|
odstąpię nadwyżkę roślinek z mojego akwarium (roślinki pływające zdjęcia prześlę na meila lub mms , mogą się trafić też inne) Roślinek nie wysyłam, odbiór tylko osobisty. Tarchomin okolice mostu północnego termin do uzgodnienia. Cena 10zł za porcje roślinek. Mam także do sprzedania zbiornik 50L - panorama z oświetleniem ledowym (oszczędnym) lub bez (do uzgodnienia)
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 16 godz. temu
|
Witam, sprzedam nowy zbiornik na wodę 250 litrów. Idealny do małych powierzchni, jest wąski i nie zajmuje dużo miejsca. Wzmocniony po środku co widać na zdjęciach. Wymiary: wysokość - 110 cm długość - 82 cm szerokość- 31 cm Zapraszam. Odbiór Warszawa lub Białystok
|
Zł 450
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 16 godz. temu
|
Sprzedam zbiornik 1000 l-używany (po ropie kopalniance)
|
Zł 100
|
- Podkarpackie
- < 19 godz. temu
|
Pojemność - 300l Najwyższe ciśnienie robocze - 0,6 Mpa Pow.wymiennika - 1,5 m2 Moc wymiennika (70/10/45°C) - 36 kW Wydajność - 860 l/h Zapotrzebowanie na wodę grzewczą z kotła c.o. - 3 m3/h h1 - 240mm h2 - 290mm h3 - 510mm h4 - 960mm h5 - 830mm h6 - 800mm h7 - 1250mm h -1100 mm D - 700mm Waga - 122 kg
|
Zł 1 589
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 19 godz. temu
|
SPRZEDAM małe, zwinne, 2-osobowe buggy na bazie malucha. Pojazd zbudowany na wiosnę 2012. Pasy bezpieczeństwa sportowe, fotel kierowcy regulowany. Oświetlenie, nowy akumulator, aktualnie na zimowych oponach. Zawieszenie, hamulce i układ kierowniczy od malucha. Bezpieczny „pancerny” zbiornik paliwa. Mechanicznie sprawny. Solidna rama. Pojazd bardzo zwinny i lekki, świetnie radzi sobie na polach i w lesie, zapewniając znakomitą zabawę. Do obejrzenia i wypróbowania w Jaksicach koło Miechowa ...
|
Zł 1 500
|
- Małopolskie / Kraków
- < 19 godz. temu
|
Sprzedam zbiornik na paliwo (olej opałowy) z oryginalnym wskażnikiem poziomu płynu, oraz pompką ręczną. Wymiary : szer -67cm, dł-145cm, wys-119cm.
|
Zł 400
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 20 godz. temu
|
Mało używana, w bardzo dobrym stanie.
- czekolada podgrzewana „płaszczem wodnym” - system ten zapewnia przygotowanie napoju bez możliwości jego przypalenia,
- pojemność 5 litrów,
- termostat reguluje temperaturę w każdej fazie przygotowania napoju,
- zbiornik na wodę wykonany ze stali nierdzewnej,
- wymiary ( średnica x wysokość ) w cm: 26 x 47 - waga 8kg,
- moc 1000W
- oryginalna instrukcja obsługi
- dostawa na terenie Polski gratis!!
Cena okazyjna! Nowa kosztuje 3500 zł ! Została już ...
|
Zł 1 399
|
- Małopolskie / Kraków
- < 21 godz. temu
|
Młynek do kawy wiodącej, włoskiej firmy La Scala. Mało używany, stan idealny !!
Pracował w miejscu gdzie sprzedawało się 20 kaw dziennie więc mielił przez zaledwie kilka minut każdego dnia ;)
- silnik 340 W,
- wymiary: 23 cm (szerokość) x 37 cm (głębokość – razem z podstawką) x 59 cm (wysokość),
- waga 11 kg,
- licznik zmielonych porcji kawy,
- duży zbiornik na ziarna kawy - 1,5 kg,
- odłączana podstawka z tworzywa,
- dostawa na terenie Polski gratis !!
Cena okazyjna! Nowy kosztuje ok. ...
|
Zł 1 399
|
- Małopolskie / Kraków
- < 21 godz. temu
|
Zbiornik kwasoodporny SOLARNY do hydroakumulacji cieplnej i ciepłej wody użytkowej lub tylko do ciepłej wody użytkowej.
Zbiornik wykonany ze stali kwasoodpornej (wieczny) - w promocyjnej cenie 8000 zł(netto) - zamiast 12000 tys zł np. za zbiornik Termiki - nierdzewny - nie kwasoodporny.
Pojemność 1100 litrów.
Gromadzi ciepłą wodę użytkową dla rodziny 5-cio osobowej na 4 dni bez słońca.
Może również pracować jako hydroakumulator ciepła, wówczas woda podgrzewana jest przepływowa jak w termach ...
|
Zł 8 000
|
|
zbiornik ocynkowany w stanie dobrym
|
Zł 550
|
|
Witam ! Sprzedam używany zbiornik hydroforowy 300 l., ocynkowany w dobrym stanie.Tel. 604 063 731.
|
Zł 280
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 18/06/2013
|
Witam mam do sprzedania zbiornik pochodzący od ekologicznego szamba, nowy nie wykorzystany przy zakładaniu takiej instalacji.
|
Zł 500
|
|
Baseny typu Easy Set idealnie nadają sie do kąpieli głównie dla dzieci, pompowana obręcz zabezpiecza przede wszystkim przed uderzeniami, basen ten nie posiada stelaża przez co mozemy "regulować" odpowiednio jego wysokość. Rozporowy basen ogrodowy, to propozycja na letnie upały. Czas montażu to jedynie 10 minut więc nim się obejrzysz, będzie gotowy do użytku. Zbiornik jest wykonany z trójwarstwowego PVC więc będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie przez wiele słonecznych sezonów. Wprost nie ma lepszego ...
|
Zł 115
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 17/06/2013
|
Zbiornik na paliwo używany 5000 litrów 2 płaszczowy.
|
Zł 8 000
|
|
TOKARKA C11MT x 1000
• Średnica toczenia nad łożem 550mm
• Średnica toczenia w wybraniu mostka 650mm
• Długość toczenia w kłach: 1000mm
• Zakres prędkości obrotowych wrzeciona: 16÷2000obr/min
• Liczba prędkości obrotowych wrzeciona: 16
• Przelot wrzeciona 62mm
• Tuleja konika ze stożkiem Morse'a No.5
• Uchwyt samocentrujący 250mm
• Oświetlenie
• Pompka i osobny zbiornik na chłodziwo
• Moc silnika głównego: 7,5kW
• Napięcie zasilania: 400V
|
Zł 12 000
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 17/06/2013
|
Uwaga: ten sam produkt na Allegro kosztuje 350 - 440 PLN w zależności od deski, u mnie masz go za 160 PLN. Za różnicę kup dziecku prezent - bezcenne! ;)
miska kompaktowa K08-017
zbiornik z funkcją STOP K08-019
zbiornik z funkcją 3/6 l K08-018
Szerokość [mm] 350
Głębokość [mm] 670
Informacje: doprowadzanie wody z boku, odpływ pionowy, mocowanie za pomocą śrub
Asortyment : Miska kompaktowa PRESIDENT 020 (odpływ pionowy)
Wymiar : 648 x 365 x 750 [mm]
Waga : 17,4 [kg]
Norma : PN EN ...
|
Zł 160
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 17/06/2013
|
Sprzedam zbiornik 200 l firmy ELEKTROMET z jedną wężownicą do podgrzewania wody użytkowej. Zbiornik był używany przez kilka miesięcy . Stan zbiornika jest bardzo dobry.
|
Zł 700
|
- Małopolskie / Kraków
- 16/06/2013
|
Kupie paleto pojemniki mauzery 1000l 600l
najlepiej czestochowa i okolice SLASK
|
Zł 100
|
- Śląskie / Katowice
- 16/06/2013
|
Sprzedam kompletną halę tenisowa na 1 kort, niemieckiej produkcji membrenbaum używana w bardzo dobrym stanie.
W skład hali wchodzi piec olejowy grzewczo - nadmuchowy niemieckiej firmy Nolting K 150 ( regularnie serwisowany ), zbiornik na olej 1000 litrów, kompletna opaska rurowa, śluza wejściwa obrotowa, drzwi ewakuacyjne, oświetlenie 8 lamp. Możliwość zobaczenia hali na żywo. Zdjęcia do zobaczenia na naszej stronie www.akademiatopspin.pl - zakładka galeria - zakładka sportowe soboty.
|
Zł 36 000
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 16/06/2013
|
Mam do sprzedania zbiornik na nieczystości płynne. Pojemność 6,7 m3, wykonany jest z kompozytu poliestrowo-szklanego. Zbiornik używany był przez 5 lat. Posiadamy wszelkie dokumenty dopuszczające zbiornik do użytku; identyfikacja wyrobu, aprobata techniczna, deklaracja zgodności, numer wyrobu,oznaczenie, data produkcji. Odbiór osobisty. Wszelkie pytania proszę kierować na maila lub pod numer telefonu.
|
Zł 2 500
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 15/06/2013
|
Do sprzedania pojemniki 1000L w koszu metalowym na palecie.
Duża ilość.
Pojemnik jest pusty, po jednokrotnym napełnieniu farbą wodorozcieńczalną, nie myty.
Na górze posiada wlew wraz z nakrętką, na dole - zawór.
Wszystko sprawne, nie zniszczone.
Zbiorniki w stanie wizualnym bdb+.
Doskonały do przechowywania deszczówki, paliwa, itp.
OŁAWA-NOWY OTOK
WROCŁAW-WOJNÓW
|
Zł 150
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 15/06/2013
|
sprzedam hydrofor na czesci,zbiornik w bardzo dobrym stanie ,silnik dziala, wiecej informacji udzielam telefonicznie.prosze dzwonic od 10 rano
|
Zł 80
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 14/06/2013
|
Urządzenie do sterylizacji AUTOKLAW klasy B model D plus- 23L zbiornik 23 L portu USB z pendrive'm posiada 13 programów plus 6 ustawień programowych. certyfikat CE i EC Directive 93/42/EEC. Dane techniczne: -wymiary zewnętrzne: wysokość 38cm długość 67cm szerokość 44cm - wymiary komory: głębokość 45cm średnica 24,5cm - wymiary tacek: długość 38cm szerokość 19cm długosć 38cm -moc 1700W + wysyłka
|
Zł 4 900
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 14/06/2013
|
Witam, mam do sprzedania zbiornik na wodę - 1000l. Baniak jest używany, nie jest uszkodzony. Proponuję odbiór osobisty w Wilkszynie lub oferuję tani transport (cena do uzgodnienia). Wszelkie pytania proszę kierować na e-mail: marekzdobylak(małpa)gmail.com lub pod nr telefonu: 606-260-154.
|
Zł 125
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 14/06/2013
|
ZBIORNIK STALOWY POJ 20 000 l lub 28 000l (m^3)
SZCZELNY------ 100%
IDEALNY DO PRZECHOWYWANIA WODY PALIWA SZAMBA ORAZ INNYCH PŁYNÓW
ZAPEWNIAM TRANSPORT I INSTALACJĘ W WYKOPIE
OKOLICE WROCŁAWIA
posiadam również zbiornik o poj. 28 000 l..
605_042_490
zapraszam na nasze inne aukcje
TRANSPORT HDS WROCŁAW - www.transportihds.pl
|
Zł 5 100
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 14/06/2013
|
Pojemność wodna 150 l. Kształt walca 45x 123/ 149/. Całkowicie sprawny. Sprzedaję w związku ze zmianą instalacji grzewczej. Cena do negocjacji.
|
Zł 100
|
- Śląskie / Katowice
- 14/06/2013
|
Witam, mam do sprzedania model samolotu SPITFIRE w całości w komplecie: - silnik spalinowy - nadajnik/ brak odbiornika - serwomechanizmy - zbiornik paliwa - cała prenumerata - drobne elementy które nie zostały zamontowane Więcej informacji pod nr. 784942260
|
Zł 2 000
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 13/06/2013
|
Sprzedam zbiornik 1000l po deszczówce
|
Zł 150
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 13/06/2013
|
Mam do sprzedania Gokart Honda 100ccm dwusuw, ok 24 kM na ramie atestowanej; nowe opony; zbiornik 7l ; przełożenie sztywne prosto z wału; nowa tarcza i klocki; kask. Zapraszam do oglądania.
|
Zł 1 700
|
- Śląskie / Katowice
- 13/06/2013
|
Pojemnik budowlany 400 litrów na zaprawę murarską betonową Fola zbiornik zaprawa 400L kastry kaster kastra kontener niecka koryto korytko kubeł skrzynia dźwig do dźwigu dźwigiem do podczepienia zaczepy dźwigowe - Cena ORIENTACYJNA, Ważny jest KONTAKT TEL, wtedy porozmawiamy znajdziemy ostateczną cenę. - Możliwość przyjazdu i obejrzenia tylko po kontakcie tel. - Nie zapewniam transportu, odbiór na miejscu, tylko gotówka - Przybliżony adres: ul. Wielicka 85, Kraków. - Fola stalowa na zaprawę do dźwigu, ...
|
proszę o kontakt
|
- Małopolskie / Kraków
- 13/06/2013
|
Sprzedam zbiornik metalowy podziemny 5 m3 na szambo lub deszczówkę itp.
|
Zł 1 400
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 13/06/2013
|
Witam mam do sprzedania Zbiornik Ciśnieniowy 16m3 . Zbiornik nadaje się na wodę lub asymilacyjny. Nigdy nie był używany stan b.dobry Cena do negocjacji
|
Zł 8 000
|
|
Witam! Mam do sprzedania zbiornik na mleko o pojemnosci 220 L , firmy Japy.Mało uzywany. Mleko bylo schladzane po trzech krowach.
Czasami byl nieuzywany wcale ze wzgledu na okres zasuszenia krow . Miejscowosc to Stary Gaj , Gm Gora Sw. Malgorzaty.
Pozdrawiam. Mikołaj
|
Zł 1 000
|
|
Zbiornik z tworzywa sztucznego 2000 litrów. Może służyć do paliwa,oleju,wody lub jako szambo. Profesjonalna budowa-odkupiony z zapasów wojskowych. Można go zakopać w ziemi i łączyć ze sobą zwiększając objętość. Wymiary: wys.160cm,dł.200cm,szer.123cm,waga 200kg.Wieko górne z sitem i odpowietrznikiem,stalowy stelaż dolny,zawór spustowy.Możliwość transportu.Odbiór w Pruszkowie lub Ciechanowie.
|
Zł 1 100
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 12/06/2013
|
Witam Mam do sprzedania płyta grillową gazową gładką i ryflowaną FAGOR FTG7-10 L+R wymiary (szer. x głęb. x wys.): • 70x77,5x29 cm (bez podstawy) • 70x77,5x85 cm (z podstawą) Wykonanie ze stali nierdzewnej 18/10; żeliwna płyta robocza o powierzchni 43dm² (0,43 m²); rodzaj p0wierzchni: ½ gładka i ½ ryflowana; Zbiornik tłuszczu o dużej objętości znajdujący się pod płytą grillową; termostat z regulacją temperatury 120÷310°C; dwie strefy grzewcze (oddzielne sterowanie każdej połowy); moc: 13,95 kW; ...
|
Zł 4 000
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 12/06/2013
|
Zbiornik z mocowaniem 18x18 cm 25 KW
Zbiornik zasypowy na ekogroszek lub miał do podajnika ślimakowego lub tłokowego.
Przeznaczony do montażu z podajnikiem o mocy 25 kW.
Rozstaw otworów mocujących kołnierz 18x18 cm
Gwarancja 3 lata
Inne zbiorniki na stronie firmowej.
Zapraszamy.
|
proszę o kontakt
|
- Śląskie / Katowice
- 12/06/2013
|
Witam mam do sprzedania zbiornik o wymiarach: średnica: 180 cm, długość: 450 cm. Więcej informacji udzielam telefonicznie - nie odpowiadam na sms. Odbiór i załadunek w zakresie kupującego
|
Zł 1 350
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 12/06/2013
|
Do sprzedania zbiornik ciśnieniowy o pojemności 80 litrów, produkcji włoskiej.
Cena 250 złotyc
Kontakt telefoniczny510577438
|
Zł 250
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 11/06/2013
|
HUSQVARNA 254 xp , 257 , 262 xp : lewa pokrywa w raz ze starterem prawa pokrywa od strony sprzęgła górna pokrywa kartery zbiornik paliwa kabłąk dźwignia gazu + blokada kosz sprzęgłowy sprzęgło zębatka ( kółko pływające ) 3/8 koło magnesowe ( wentylator ) pompa oleju filtr powietrza moduł zapłonowy gaźnik . STIHL 009 AV , 010 AV, 011 AV : cylinder korbowód sprzęgło dźwignia gazu + blokada lewa pokrywa wraz ze starterem prawa pokrywa górna pokrywa filtra powietrza gaźnik cewka zapłonowa nowy filtr ...
|
proszę o kontakt
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 11/06/2013
|
Stan Bardzo dobry + zbiornik na olej opałowy 2200 tyś litrów + filtr serwisowany. Załadunek i transport na własną ręke. Proszę o kontak telefoniczny w razie zainteresowania.
|
Zł 500
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 11/06/2013
|
Zbiornik o pojemności 1000l i 800l. Drugi zbiornik 800l jest to zbiornik oryginalny do oleju opałowego, blaszano-plastikowy.
|
proszę o kontakt
|
|
Mam do sprzedania stojący zbiornik ciepłej wody użytkowej o pojemności 120l (wysokość 104cm) firmy Galmet. Stan dobry, najchętniej odbiór osobisty.
|
Zł 200
|
|
Zbiornik na nogach wykonany ze stali kwasoodpornej dla gastronomii, mleczarstwa, przetwórstw żywności chemii itp. nowy-nieużywany pojemność 180 L średnica 60 cm wysokość do górnej krawędzi 115 cm przyłącze do zaworu DN50 (triklamp na zdjęciu zawór DN25) przyłącze spustowe śr.20mm odpowietrznik uchwyt (np na termometr) zbiornik w Magdalence pod Warszawą Kontakt 605 349 201
|
Zł 2 000
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 10/06/2013
|
Mam do sprzedania 2 zbiorniki 20 m3 i 10 m3 większy zbiornik jest uszkodzony podczas demontażu , mniejszy stan dobry. Ozorków
|
proszę o kontakt
|
|
Witam mam do sprzedania zbiornik zbiorniki na ciecze paliwo duży 20 m3 mały 10 m3 duży zbiornik jest uszkodzony do remontu.
|
proszę o kontakt
|
|
Cena netto! Zestaw 30 rurowy dla 4-5 osób. 1 x Kolektor 30 rurowy (heat-pipe) 1 x Grupa pompowa podwójna (rotametr + separator) 1 x Regulator solarny Eco-Sol 200 1 x Płyn solarny 20 l. 1 x Zbiornik przeponowy 24 l. 1 x komplet uchwytów mocujących
|
Zł 5 500
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 10/06/2013
|