Wszystkie kategorie
Zduńska Wola
Poniżej znajdują się wyniki dla Twojego wyszukiwania "praca" in Polska.
Kliknij na wybrane ogłoszenie, by poznać jego szczegóły lub na nie odpowiedzieć.
Obecne zestawienia (5)
Miejsce:
Zduńska Wola  (5)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferuję  (1)
Cena:
-
Powiadomienia na Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi wynikami dla tego wyszukiwania

Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
 
Gumtree: Pracownik produkcji stolarki okiennej / ZDUŃSKA WOLA
Praca Tymczasowa Agencja Zatrudnienia Nr certyfiaktu 412 Miejsce pracy: Zduńska Wola Nr Ref.: BD/056/AUZ Zadania: Praca na produkcji przy obsłudze maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe dokładność, precyzyjność zaangażowanie mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji umiejętność pracy w zespole Oferujemy: praca od poniedziałku do piątku praca w systemie 1-zmianowym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony Uprzejmie informujemy, że ...
 
  • 25/07/2014
Gumtree: Pracownik produkcji stolarki okiennej - praca dorywcza od zaraz
Agencja zatrudnienia Manpower (nr certyfikatu 412) dla jednego ze swoich klientów poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Pracownik produkcji stolarki okiennej nr ref.: BD/056/AUZ Opis stanowiska: Praca na produkcji przy obsłudze maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej. Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe - dokładność, precyzyjność - zaangażowanie - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - praca od poniedziałku do piątku - praca w ...
 
  • 17/07/2014
Szanowni Państwo, Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. poszukuje doradcy zawodowego z co najmniej 5cio letnim doświadczeniem zawodowym od ukończenia dyplomu do prowadzenia indywidualnego poradnictwa zawodowego. Wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.00 przez okres 10 tygodni. Rozpoczęcie zajęć od 14.07.2014. Miejsce pracy: Zduńska Wola. Wynagrodzenie za 4 tygodnie pracy: 4125,00 zł brutto. CV wraz ze skanem dyplomu ukończenia studiów należy przesłać na adres email.
 
  • 08/07/2014
Poszukujemy osobę chętną do pracy z biurze projektowym. Wymagane wykształcenie wyższe architektoniczne. CV prosimy przesyłać na maila.
 
  • 02/07/2014
Gumtree: AMEDICAL ZAPRASZA
Gabinet Rehabilitacji i Masażu AMEDICAL Zaprasza!!! Masaż klasyczny, relaksacyjny, limfatyczny, indywidualna praca z terapeutą, kinesiology taping, metoda McKenziego, Elektroterapia, lapma Sollux, wizyty domowe!!! 15% zniżki dla emerytów i rencistów!!! od 16.06 do 16.07.2014 masaż całego kręgosłupa w promocyjnej cenie: 3 zabiegi - 85 zł 5 zabiegów - 140 zł 10 zabiegów - 240 zł Zapisy w gabinecie lub telefonicznie!!
 
  • 18/06/2014
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.