Wszystkie kategorie
Chełm
Poniżej znajdują się wyniki dla Twojego wyszukiwania "praca" in Polska.
Kliknij na wybrane ogłoszenie, by poznać jego szczegóły lub na nie odpowiedzieć.
Obecne zestawienia (3)
Kategoria:
Sprzedam  (1)
Oferty Pracy  (1)
Usługi  (1)
Miejsce:
Chełm  (3)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferuję  (2)
Cena:
Powiadomienia na Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi wynikami dla tego wyszukiwania

Więcej filtrów

Wpisz zakres cen
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane

Zadania : - wykonywanie zbrojeń - wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych - praca w delegacji Wymagania : - 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - umiejętność pracy w zespole, - uczciwość, - rzetelność. Oferujemy: - zakwaterowanie - legalną pracę, - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności - zarobki 5000 – 6000 zł - pierwszy kontrakt na 2 miesiące, kolejny na rok

  • 08/01/2015
Gumtree: Mini multi szlifierka + zestaw 206 el. [Eurotec]
Silna i ergonomiczna mini szlifierka do prac domowych oraz warsztatowych. Wygodna, poręczna i lekka co ważne przy pracach, które wymagają olbrzymiej dokładności. Dzięki ogromnemu zestawowi, który zawiera aż 206 elementów można: Oczyścić (nalot, rdzę), wypolerować (biżuterię, srebro), ostrzyć (noże, nożyczki), frezować (drewno, platik), wiercić (w drewnie, metalu), oraz szlifować. Idealnie nadaje się do drobnych prac precyzyjnych oraz większych prac. Dzięki regulacji obrotów zapewniona jest płynna i ...
Zł  109
  • 29/12/2014
Gumtree: Tani Przewóz(taxi), - Chełm,Lubelskie,Polska-od 0.75zł/km!!
PRZEWÓZ OSÓB,RZECZY,MINI-PRZEPROWADZKI w CHEŁM I OKOLICE,POLSKA. TRANSFERY Z LOTNISKA (ŚWIDNIK,CHOPINA,MODLIN). Zawiozę:SANATORIUM,LEKARZA,WESELA,PRACA,PACZKI,ZWIERZETA,PRZEPROWADZKA,USŁUGA TRANSPORTOWA. Auto kombi + przyczepka (jesli potrzebujesz przewieść wiecej rzeczy to żaden problem) Mozliwośc transportu przyczepy klienta(campingowa,z łodzią,itp)-DO 750KG dmc Posiadamy także auta:VW TRANSPORTER I FORD TRANSIT WYWROTKA do przewozu WIEKSZYCH GABARYTÓW i na  DUZE PRZEPROWADZKI IM DALEJ JEDZIESZ,TYM ...

  • 28/12/2014
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.