Oferty Pracy
Mysłowice
Znajdź aktualne oferty pracy na Gumtree Polska.
Poniżej znajdują się ogłoszenia o pracę w kraju, oferty zatrudnienia, wakaty w Twoim mieście.
Obecne zestawienia (5)
Miejsce:
Mysłowice  (5)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Ogłaszane przez:
Osoba prywatna (0)
Rodzaj pracy:
Staż (1)
Wolontariat (0)
Praktyka (0)
Pół etatu (0)
Kontrakt/Freelance (0)
Dorywcza/Tymczasowa (0)
Sezonowa (0)
Rodzaj umowy:
Inne (0)
Umowa o dzieło (0)
Powiadomienia na Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi wynikami dla tego wyszukiwania

Więcej filtrów

  • Firma/Agencja
  • Osoba prywatna
  • Sezonowa
  • Dorywcza/Tymczasowa
  • Kontrakt/Freelance
  • Pół etatu
  • Pełny etat
  • Praktyka
  • Staż
  • Wolontariat
  • Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
  • Umowa o dzieło
  • Inne
Zobacz jako   Lista   Galeria
Dodane
Ogłoszenia wyróżnione Zobacz wszystkie
Chcesz tutaj wypromować swoje ogłoszenie? Dowiedz się więcej
Rozwijająca się firma w branży przemysłowej poszukuje osoby na stanowisko Asystent/ Asystentka Zarządu Mile widziane osoby świeżo po studiach - zatrudnienie na PŁATNYM stażu z urzędu pracy zgodny

  • 23/02/2015
Gumtree: Praca PROGRAMISTA C embedded
Zakres obowiązków: Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie bibliotek zgodnie z założeniami projektowymi i ogólnymi wytycznymi działu R&D. Udział w cyklu produkcji oprogramowania (projekt, kodowanie, optymalizacja, testowanie). Przygotowanie dokumentacji projektowej. Wymagania: Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów (ARM, PIC) najlepiej poparta projektami. Znajomość języka C i/lub Assembler (embedded). Znajomości języka angielskiego ...
  • 10/02/2015
Opis stanowiska pracy Hurtownia ogumienia poszukuje osoby o statusie studenta na stanowisko magazyniera OBOWIĄZKI: - załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową - dbałość o porządek na magazynie - przygotowanie towarów do wysyłki - ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej. Praca od pn-pt w godzinach od 8:00 do 16:00 w Mysłowicach. Wynagrodzenie umowa zlecenie. Wymagania WYMAGANIA: -Student Wiek do 26 roku życia Mężczyzna Praca od pn-pt w godzinach od ...
  • 09/02/2015
Przedstawiciel Handlowy Champion BP Sp. z o.o. na terenie śląska. Sprzedaż farb , lakierów i chemii samochodowej. Pełny etat. Doświadczenie w handlu nie jest wymagane.
Jeżeli chcesz, by Twoja praca wreszcie sprawiała Ci przyjemność, jeżeli chcesz, by Twoje codzienne wyjście rano do pracy miało dla Ciebie sens i znaczenie, to ta praca jest dla Ciebie. Nie musisz znać się na handlu, wszystkiego Cię nauczymy i pokażemy w terenie jak odbywa się cały proces sprzedaży i obsługi klienta. Jedyne co musisz mieć to ambicja i zaangażowanie (80% sukcesu), otwarty umysł na nową wiedzę którą Ci przekażemy (20% sukcesu). Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie zapraszam do ...
  • 04/02/2015
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.