Oferty Pracy
Mazowieckie
Znajdź aktualne oferty pracy na Gumtree Polska.
Poniżej znajdują się ogłoszenia o pracę w kraju, oferty zatrudnienia, wakaty w Twoim mieście.
Obecne zestawienia (13)
Miejsce:
Mazowieckie  (13)
Warszawa  (12)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Ogłaszane przez:
Rodzaj pracy:
Wolontariat (0)
Staż (0)
Praktyka (0)
Dorywcza/Tymczasowa (0)
Sezonowa (0)
Rodzaj umowy:
Inne (3)
Powiadomienia na Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi wynikami dla tego wyszukiwania

Więcej filtrów

  • Firma/Agencja
  • Osoba prywatna
  • Sezonowa
  • Dorywcza/Tymczasowa
  • Kontrakt/Freelance
  • Pół etatu
  • Pełny etat
  • Praktyka
  • Staż
  • Wolontariat
  • Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
  • Umowa o dzieło
  • Inne
Zobacz jako   Lista   Galeria
Dodane
Ogłoszenia wyróżnione Zobacz wszystkie
Chcesz tutaj wypromować swoje ogłoszenie? Dowiedz się więcej
Odstąpimy działający klub dziecięcy (żłobek) przy Rosoła. Do placówki uczęszcza obecnie 9 dzieci naszych klientów i 2 moich własnych. W ramach odstąpienia przekazuję całą wiedzę dotyczącą prowadzenia

Żłobek zatrudni pielęgniarkę lub położna na stanowisko opiekunki w żłobku. Cv ze zdjęciem prosimy przesyłać przez formularz.
  • Warszawa
  • 22/11/2014
  • Warszawa
  • 20/11/2014
Niepubliczny żłobek "Zaczarowane motylki" zaprasza do składania ofert na stanowisko pielęgniarki. Poszukujemy osoby, która będzie z nami pracowała w pełnym wymiarze czasu pracy i charakteryzuje ją: -
  • Warszawa
  • 18/11/2014
Żłobek w Warszawie - dzielnica Stare Włochy, poszukuję osoby, która codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-18:30 będzie dbała o czystość i porządek na terenie placówki. Praca od 1 grudnia 2014 roku. Wynagrodzenie miesięczne - do uzgodnienia.   Od osoby, która będzie chciała podjąć współpracę ze żłobkiem wymagamy: - dobrej organizacji pracy - solidnego dbania o czystość placówki - dużego zasobu energii - wypełniania kart dziennych dotyczących wykonanych czynności - uśmiechu na twarzy, bo nie ...
  • Warszawa
Żłobek w Piastowie poszukuje opiekuna - grupa 1 - 3 lata Jeżeli: - jesteś pedagogiem, - posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi, - potrafisz prowadzić zajęcia dydaktyczne. Prześlij swoje CV wraz z propozycją wynagrodzenia. UWAGA! Aplikacje bez określonego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane .
  • Pd - zach powiaty
  • 14/11/2014
Żłobek z Warszawskiej Białołęki poszukuje pracownika na stanowisko Opiekuna na pół etatu. Przyjmę do pracy osobę z doświadczeniem, w trakcie studiów kierunkowych i predyspozycjami do opieki nad mal
  • Warszawa
Prywatny żłobek o profilu muzycznym zatrudni osobę z wykształceniem pedagogicznym do pracy z dziećmi w wieku do lat 3. Mile widziane umiejętności muzyczne (np. ładny śpiew, gra na instrumencie) oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Zainteresowane osoby proszę o kontakt
  • Warszawa
  • 12/11/2014
Niepubliczny Żłobek na Ursynowie zatrudni pielęgniarkę na pełny etat.
  • Warszawa
Niepubliczny żłobek w Wesołej poszukuje do współpracy osób posiadających kwalifikacje do pracy z dziećmi do 3 lat: - pedagogika opiekuńczo - wychowawcza; - pedagogika przedszkolna; - pedagogika wczesnoszkolna; - pielęgniarstwo / położnictwo; - kurs opiekuna w żłobku.
  • Warszawa
  • 11/11/2014
Prywatny żłobek w Ursusie zatrudni osobę na stanowisko Woźna. Zainteresowane osoby posiadające aktualną książeczkę do celów sanitarno -epidemiologicznych proszone są o przesyłanie swoich CV przez portal gumtree.
  • Warszawa
  • 10/11/2014
Niepubliczny żłobek w Warszawie (Miasteczko Wilanów) poszukuje do zespołu opiekunki/nauczycielki grupy żłobkowej. Do zadań będzie należeć: - dbanie o prawidłową organizację dnia (plany zajęć dla dzieci) i bezpieczeństwo, - opieka pielęgnacyjna i wychowawcza dzieci, - prowadzenie zabaw edukacyjnych i rozwojowych. Wymagania: - Osoba posiadająca uprawnienia do pracy w żłobku (pielęgniarka, położna, opiekunka dziecięca, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, ...
  • Warszawa
  • 31/10/2014
Zakres obowiązków: • Opieka nad dziećmi (w wieku od ok. 11 m-cy do 3 lat), towarzyszenie im w sytuacjach codziennych (posiłki, spacer, toaleta, sen), • Dbanie o porządek i czystość w żłobku w czasie
  • Warszawa
BARDZO PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE OGŁOSZENIA I ODPOWIEDŹ NA NIE TYLKO W PRZYPADKU POSIADANIA KWALIFIKACJI, CHĘCI I MOŻLIWOŚCI ROZPOCZĘCIA PRACY OD ZARAZ NA PONIŻSZYCH WARUNKACH. ============================================= Chrześcijański Żłobek Ziarenko , mieszczący się na warszawskim Natolinie, oferuje pracę w charakterze opiekunki. W listopadzie i grudniu praca na pół etatu popołudniami (14-18), od stycznia na cały etat (8 godzin - konkretne godziny do ustalenia). Żłobek jest czynny od 7 do 18 ...
  • Warszawa
  • 25/10/2014
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.