gry / książki
Łódzkie
Darmowe Ogłoszenia Sprzedam Kupię na Gumtree Polska.
Przeglądaj anonse i znajdź setki rzeczy do kupienia i sprzedania.
Obecne zestawienia (1050)
Kategoria:
gry / książki  (1050)
gry  (41)
książki  (850)
podręczniki  (159)
Miejsce:
Łódzkie  (1050)
Bełchatów  (6)
Kutno  (7)
Łask  (11)
Łęczyca  (3)
Łowicz  (15)
Łódź  (540)
Opoczno  (1)
Ozorków  (230)
Pabianice  (28)
Pajęczno  (2)
Radomsko  (3)
Sieradz  (10)  
Skierniewice  (1)  
Wieluń  (20)  
Zgierz  (6)  
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferuję  (1044)
Poszukiwane  (6)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Stan:
Używany (645)
Nowy (243)
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
 
Gumtree: Pamiętniki wampirów Przebudzenie
Ksiązka w stanie bardzo dobrym.
Zł  9
  • Łódź
  • < 26 min temu
Gumtree: Evans Szukając Noel książka jak nowa
Rok wydania 2011. Ksiażka jak nowa, przeczytana raz.Bardzo dobry stan. Zapraszam na inne moje aukcje. W razie zakupu większej ilości ksiażek za wysyłke płacisz raz.
Zł  19
  • Łódź
  • < 31 min temu
Gumtree: Był sobie Ned książka jak nowa
Książka wygląda jak nowa. Rok wydania 2008. Zapraszam na inne moje aukcje. W razie zakupu większej ilości ksiażek, za wysyłkę płaci sie raz.
Zł  15
  • Łódź
  • < 33 min temu
Gumtree: Podręcznik + preparacje i komentarze - Porta latina
Zł  10
  • Łódź
  • < 49 min temu
Gumtree: Matematyka 1 liceum - Kurczab, Świda - Podręcznik+zbiór zadań
Zł  25
  • Łódź
  • < 53 min temu
Gumtree: Matematyka 2 liceum- Kurczab, Świda - Podręcznik+ zbiór zadań
Podręcznik w stanie bardzo dobrym, zbiór zadań- stan dobry. Cena do negocjacji.
Zł  25
  • Łódź
  • < 56 min temu
Gumtree: Matematyka 3 liceum- Świda, Kurczab- Podręcznik +zbiór zadań
Podręcznik jest nowy , zbiór zadań używany.
Zł  25
  • Łódź
  • < 1 godz. temu
Gumtree: Tanio gry. Modne
Stan dobry, lekko porysowana płyta. Mafia 20 zloty. Dzwonić po 17.
Zł  20
  • Łódź
  • < 2 godz. temu
Gumtree: Tanio gry. Modne
Stan dobry, lekko porysowana płyta. Hitman (Krwawa Forsa) 20 złoty. Dzwonić po 17.
Zł  20
  • Łódź
  • < 2 godz. temu
Gumtree: Tanio gry. Modne
Stan dobry, lekko porysowana płyta. Need For Speed Carbon 20 złoty. Dzwonić po 17.
Zł  20
  • Łódź
  • < 2 godz. temu
Gumtree: Tanie gry. Modne
Stan dobry, lekko porysowana płyta. Fifa 10 20 złoty do tego dodaje darmo grę Ship Simulator 2006. Dzwonić po 17.
Zł  20
  • Łódź
  • < 2 godz. temu
Gumtree: Wiesław Adamczyk Kiedy Bóg odwrócił wzrok (Rebis 2010)
Wiesław Adamczyk Kiedy Bóg odwrócił wzrok (Rebis 2010) - TWARDA OKŁADKA Maj 1940 roku. Kilkuletni Wiesiu wraz z mamą i rodzeństwem zostaje deportowany na sowiecką Syberię. Tak rozpoczyna się dziesięcioletnia tułaczka, podczas której zmagają się z wyjątkowo trudnymi warunkami życia, głodem, ciągłym przesiedlaniem. Karkołomną ucieczkę z ZSRR matka przypłaca śmiercią… To często przeoczana karta europejskiej historii, ukryta w cieniu Holokaustu. Książka jest świadectwem tragicznego losu tysięcy polskich ...
Zł  15
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Paul Adam - Sleeper (Time Warner Books 2005)
Paul Adam - Sleeper (Time Warner Books 2005) Rainaldi was a violin-maker and when he was discovered slumped over his workbench, murdered with one of his own chisels, both the police and his friends are at a loss to discover a motive. Then it comes to light that Rainaldi had believed he was on the track of an infamous Stradivari - twin to the one housed in the Asmolean Museum and subject to two hundred years of myth and rumour. With nothing else to go on his two close friends pick up the search from where ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Michael Jordan - Tajemnice kultur i religii Wschodu (2000)
Michael Jordan - Tajemnice kultur i religii Wschodu (Bertelsmann2000) Książka ta stanowi dogłębne i jasne wprowadzenie do głównych religii i systemów filozoficznych Indii, Chin i Japonii. Autor analizuje nie tylko wewnętrzną duchowość Wschodu - doktryny religijne, święte pisma, życie mistrzów duchowych, etykę i moralność - lecz także jej zewnętrzne przejawy w postaci obrzędów, mitologii, architektury, sanktuariów i symboli. Michael Jordan przybliża Czytelnikowi wzajemne oddziaływanie czynników ...
Zł  15
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Martina Cole - Maura's game (Headline 2002)
Martina Cole - Maura's game (Headline 2002) Maura Ryan i jej czterej bracia rządzą londyńskim podziemiem. W ostatnich latach Maura usunęła się w cień. Zabójstwo jej męża, byłego gliny, zmusza ją do powrotu na scenę. Kolejne zdarzenia i niewytłumaczalne morderstwa wskazują na perfidnie utkaną intrygę, mającą na celu zniszczenie autorytetu Ryanów. Tropy prowadzą do gangstera odsiadującego wyrok. Zagrożenie wokół rodziny narasta, gdy Joliff ucieka z więzienia. Prowadząc inteligentną rozgrywkę, Maura krok po ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Manuela Gretkowska - Kobieta i mężczyźni (Świat Książki 2007)
Manuela Gretkowska - Kobieta i mężczyźni (Świat Książki 2007) Klara, znakomita lekarka, i przedsiębiorczy architekt, Jacek, są właściwie udanym małżeństwem, któremu nic nie brakuje do szczęścia. Nagle z przerażeniem odkrywają, że ich partnerski związek znalazł się na granicy rozpadu. Mimo wzajemnej miłości i szacunku, nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. Ich przyjaciele - niepracująca Joanna i zaangażowany politycznie Marek - żyją w zupełnie innym, tradycyjnym modelu wielodzietnej rodziny. Oni także ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Witam serdecznie - Mam na sprzedanie trzy nowe książki. Książki są przeznaczone dla szkół zawodowych jak i techników. 1. Podręcznik WSIP Zbigniew Szczepański i Stefan Okoniewski " Technologia i materiałoznastwo dla elektroników". Książka nowa, używana sporadycznie. Wszystko opisane zrozumiale, i krótko. 2. Podręcznik z ćwiczeniami w środku WSIP - Marek Pilawski, Tomasz Winek "Pracownia elektryczna". 3. Podręcznik WSIP Stanisław Bolkowski "Elektrotechnika" 4. Podręcznik Język Polski "Magia słów" Maja ...
Zł  26
  • Zgierz
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Lee Child - Bez litości (Albatros 2007)
Lee Child - Bez litości (Albatros 2007) Kolejna po Jednym strzałem i Echu w płomieniach powieść z największym twardzielem w dziejach literatury, Jackiem Reacherem, w roli głównej. O Jacku Reacherze nie wiadomo wiele. Jest byłym oficerem żandarmerii. Jest silny, inteligentny i przebiegły. Uwielbiają go kobiety oraz... kłopoty. Te drugie nawet bardziej. Tym razem miało obyć się bez zaskoczeń. Edward Lane zapakował właśnie milion dolców w różnych banknotach do walizki. To okup. Mężczyzna zapłaci o wiele ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Krystyna Kofta - Wychowanie seksualne dla klasy wyższej...(2000)
Krystyna Kofta - Wychowanie seksualne dla klasy wyższej... (WAB 2000) Poradnik dla naiwnych i bezradnych we wszystkim, co się wiąże z seksem. Z tego powodu rozpada się wiele małżeństw i stałych związków - fałsz krąży nad łóżkiem, zabija naturalną radość, nie pozwala przeżywać prawdziwego zbliżenia. Autorka buntuje się też przeciw agresywnemu kultowi młodości w czasach, gdy spycha się z seksualnej skały każdego trzydziestoletniego staruszka. Dzięki tej książce na nowo odkryjemy radość płynącą z tej sfery ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Fournier Jean-Louis - Ou on va, papa? (STOCK 2008)
Fournier Jean-Louis - Ou on va, papa? (STOCK 2008) "Tato, gdzie jedziemy?" W bardzo oszczędnej, zwięzłej formie pisarz dzieli się z czytelnikami troskami ojca opóźnionych dzieci, ale zarazem przemyca na karty książki niebywałe pokłady humoru i żartu. Fournier zauważa, że za każdym razem, gdy mówiąc o swoich dzieciach używa słowa „upośledzone” ; rozmowy milkną, ludzie wydają się zmieszani, nie wiedzą co powiedzieć, zmieniają temat. Chore dziecko traktowane jest jak tabu – nie można ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Jean-Christophe Grangé - Czarna linia (Albatros 2006)
Jean-Christophe Grangé - Czarna linia (Albatros 2006) Najnowszy thriller" francuskiego Harlana Cobena", autora "Purpurowych rzek", z mrożącą krew w żyłach fabułą pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jacques Reverdi, słynny płetwonurek i rekordzista świata w nurkowaniu, zostaje aresztowany w Malezji pod zarzutem zabójstwa młodej dziewczyny. Jego wina jest bezsporna, dowody winy - niepodważalne. Co więcej, wszystko świadczy o tym, że w rejonie Azji dopuścił się całej serii okrutnych zbrodni. W Paryżu ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Greg Iles - W martwym śnie (Albatros 2005)
Greg Iles - W martwym śnie (Albatros 2005) Fotograf Jordan Glass, podczas wizyty w muzeum w Hongkongu, rozpoznaje na jednym z obrazów swoją zaginioną siostrę bliźniczkę, Jane. Z katalogu dowiaduje się, że anonimowy artysta namalował aż dziewiętnaście portretów kobiet w cyklu "Śpiące kobiety". W kręgach koneserów panuje przekonanie, że obrazy przedstawiają osoby martwe. Jordan wie, że w Nowym Orleanie, oprócz jej siostry, w tajemniczych okolicznościach zaginęło dziesięć innych kobiet, prawdopodobnie ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Georgij Iwanowicz Gurdżijew - Opowieści Belzebuba dla wnuka
Georgij Iwanowicz Gurdżijew - Opowieści Belzebuba dla wnuka (Czarna Owca2009)  - brak śladów użytkowania (nowa kosztuje 100zł) Gurdżijew w Opowieściach Belzebuba dla wnuka przedstawia swoje idee w formie opowieści mitycznej, obejmującej wydarzenia na skalę całego wszechświata, ale jednocześnie nigdy nie odchodzi od kwestii podstawowej: znaczenia ludzkiego życia. Ta alegoryczna powieść, imponująca, jeśli chodzi o zakres, traktuje o powstaniu kosmosu i wszelkich form życia, opisuje dzieje różnych ...
Zł  40
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Dr Peter Howarth i Anita Reid - Dom dla alergika (Arkady 2002)
Dr Peter Howarth i Anita Reid - Dom dla alergika (Arkady 2002) - TWARDA OKŁADKA Szczegółowy poradnik uczący, jak stworzyć zdrowy dom, przyjazny dla alergików - począwszy od przeprowadzenia remontu i wyboru mebli, a skończywszy na sprzątaniu i dbałości o sprzęty. Nieocenione źródło informacji dla cierpiących na astmę, egzemę, katar sienny i inne dolegliwości na tle alergicznym. Przejrzysty podręcznik zawierający wskazówki, jak urządzić każde pomieszczenie. Spis treści: Wstęp POZNAJ SWOJĄ ALERGIĘ Czym jest ...
Zł  15
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Dean Koontz - The Face (Harper Collins Publishers 2003)
Dean Koontz - The Face (Harper Collins Publishers 2003) A novel of fear, suspense, love, loss and redemption from the bestselling author. His most chilling and original novel to date which will be backed by a major advertising campaign. "A master of our darkest dreams" "The Times" MOŻLIWA WYSYŁKA Lista pozostałych książek do sprzedania (nie są przedmiotem tego ogłoszenia!): Abbott Jeff Strach Abbott Jeff Panika Adam Paul Sleeper Adamczyk Wiesław Kiedy Bóg odwrócił wzrok Ang Tom Jak fotografować ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Naprawa samochodów dostawczych ŻUK
Profesjonalna książka dotycząca prowadzenia kompleksowych napraw pojazdów ŻUK. Książka umożliwia kompleksowe wykonywanie remontów tych samochodów. Książka obfituje w liczne rysunki i schematy stanowiące załącznik do książki. Książka liczy 361 stron.
Zł  100
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Dean Koontz - Mąż (Albatros 2008)
Dean Koontz - Mąż (Albatros 2008) "Mamy twoją żonę. Odzyskasz ją za dwa miliony w gotówce". Skąd zwykły ogrodnik Mitch Rafferty weźmie taką sumę? Tego dowie się później, w trakcie kolejnej rozmowy. Na potwierdzenie ultimatum na oczach Mitcha snajper zabija przypadkowego przechodnia. Aby odzyskać swoją żonę Mitch gotów jest zrobić wszystko. Czy również popełnić morderstwo? Na razie musi wykonać polecenia porywaczy i nie informować policji. Proste? Bardzo. Ale do czego doprowadzi go ślepe posłuszeństwo? To ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Dean Koontz - Life expectancy (Harper Collins Publishers 2005)
Dean Koontz - Life expectancy (Harper Collins Publishers 2005) In the dazzling new thriller from the master of dark suspense, the hand of fate reaches out to touch an ordinary man with greatness, as long as he is ready, and as long as he is afraid. MOŻLIWA WYSYŁKA Lista pozostałych książek do sprzedania (nie są przedmiotem tego ogłoszenia!): Abbott Jeff Strach Abbott Jeff Panika Adam Paul Sleeper Adamczyk Wiesław Kiedy Bóg odwrócił wzrok Ang Tom Jak fotografować absolutnie wszystko aparatem cyfrowym ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Dean Koontz - Dobry zabójca (Albatros 2009)
Dean Koontz - Dobry zabójca (Albatros 2009) Tim Carrier, murarz, nie aspirował do mało zabawnej roli płatnego mordercy. Został nim przypadkiem. Sączył piwo w barze, gdy jakiś facet wziął go za zakontraktowanego człowieka od mokrej roboty. Tim nie zorientował się w porę i nie wyprowadził nieznajomego z błędu. Ani się obejrzał, jak został przy stoliku z dziesięcioma tysiącami dolarów i zleceniem. Zabić kobietę ze zdjęcia, Lindę Parquett. A potem pojawił się prawdziwy zabójca. Carrier postanowił odwołać ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 3 godz. temu
Gumtree: Operon vademecum historia
Vademecum Matura 2012 Historia, wydawnictwo Operon. Książka bardzo rzadko używana, bez płyty CD. + Repetytorium maturzysty. Historia, wydawnictwo GREG 2010. Poziom podstawowy i rozszerzony.
Zł  35
  • Łódź
  • < 6 godz. temu
Witam, mam do sprzedania komplet 5 książek Repetytorium Język Polski od A do Z: matura i egzaminy. Książki niezniszczone. W skład zestawu wchodzą: -Starożytność i Średniowiecze (L. Kosmal, J. Stefański, A. Wątróbski 216 stron r. 2003) -Renesans, Barok, Oświecenie (E. Litman, A. Wątróbski 236 stron r. 2003) -Romantyzm, Pozytywizm (E. Litman, J. Stefański 226 stron r. 2004) -Młoda Polska, Dwudziestolecie międzywojenne (E. Litman, J. Stefański 272 stron r. 2003) -Literatura 1939-45 i ...
Zł  25
  • Łódź
  • < 13 godz. temu
Gumtree: Taekwondo, książka z autografem i dedykacją !!! Dla Pawła
Witam. Posiadam na sprzedaż wspaniały poradnik "Taekwondo sport olimpijski i sztuka samoobrony" Niniejsza książka zawiera materiał teoretyczny wymagany przepisami Polskiego Związku Taekwondo Sportowego na wszystkich egzaminach na stopnie szkoleniowe i stopień mistrzowski 1 dan. Stan oceniam na dobry z racji troszkę zdartych samych obrzeży czarnej oprawy, ale to dodaje książce "smaku". Dodatkowo książka posiada ORYGINALNY AUTOGRAF i dedykację autora Dariusza Nowickiego !! Dedykacja jest dla chłopca, ...
Zł  70
  • Łódź
  • < 14 godz. temu
Gumtree: Encyklopedia Muzyczna PWM, cd, efg
Mam do sprzedania dwa tomy: cd oraz efg, cena dotyczy jednego tomu. W przypadku zakupu obydwu istnieje możliwość negocjacji ceny.
Zł  40
  • Zgierz
  • < 15 godz. temu
Gumtree: PODRĘCZNIKI OPERON! ZAKRES PODSTAWOWY I ROZSZERZONY!
Sprzedam podręczniki z biologii wydawnictwa OPERON BIOLOGIA 1 i 2 zakres podstawowowy, niezbędne do nauki do matury. Autorzy: J. Balerstet, W.Lewiński, J. Prokop, K.Sabath, G.Skirmunt, E. Holak, W. Lewiński, M. Łaszczyca, J. Walkiewicz. Oraz podręczniki-zakres rozszerzony również BIOLOGIA 1 i 2. Książki są w bardzo dobrym stanie(zdjęcie). Cena za komplet podstawowy lub rozszerzony 20zł.(koszt wysyłki ok. 10złł) Całość 35zł.plus ew.koszt wysyłki. Jeżeli ktoś jest zainteresowany 1 książką proszę o ...
Zł  40
  • Łódź
  • < 15 godz. temu
Gumtree: Michalina Olszańska - ,,Dziecko gwiazd Atlantyda"
Mam do sprzedania książkę Michaliny Olszańskiej - ,,Dziecko gwiazd Atlantyda" Książka pomimo,że używana wygląda jak nowa. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź wysyłka pocztowa: ekonomiczna- 4zł priorytetowa-5zł
Zł  15
  • Łódź
  • < 18 godz. temu
Gumtree: Stephenie Meyer - ,,Księżyc w nowiu".
Mam do sprzedania książkę Stephenie Meyer - ,,Księżyc w nowiu". Jak widać jest ona nieco zniszczona od czytania, ale myślę,że w niczym to nie przeszkadza ;) Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź wysyłka pocztowa: ekonomiczna- 4zł priorytetowa- 5zł
Zł  10
  • Łódź
  • < 18 godz. temu
Gumtree: Stephenie Meyer - ,,Zmierzch"
Mam do sprzedania książkę Stephenie Meyer - ,,Zmierzch". Jak widać jest ona nieco zniszczona od czytania, ale myślę,że w niczym to nie przeszkadza ;) Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź wysyłka pocztowa: ekonomiczna- 4zł priorytetowa- 5zł
Zł  9
  • Łódź
  • < 18 godz. temu
Gumtree: Aprilynne Pike - ,,Skrzydła Laurel"
Mam do sprzedania książkę Aprilynne Pike - ,,Skrzydła Laurel" Jest ona niemalże jak nowa, była raz czytana. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź wysyłka pocztowa: ekonomiczna- 4zł priorytetowa- 5zł
Zł  18
  • Łódź
  • < 18 godz. temu
Gumtree: P.C. Cast + Kristin Cast- ,,Naznaczona" .
Mam do sprzedania książkę P.C. Cast + Kristin Cast- ,,Naznaczona" . Książka nie jest zniszczona, ma tylko ślady użytkowania. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź wysyłka pocztowa: ekonomiczna- 4zł priorytetowa- 5zł
Zł  12
  • Łódź
  • < 18 godz. temu
Gumtree: P.C. Cast + Kristin Cast- ,,Kuszona"
Mam do sprzedania książkę P.C. Cast + Kristin Cast- ,,Kuszona" . Książka nie jest zniszczona, ma tylko ślady użytkowania. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź wysyłka pocztowa: ekonomiczna- 4zł priorytetowa- 5zł
Zł  12
  • Łódź
  • < 18 godz. temu
Gumtree: P.C. Cast + Kristin Cast- ,,Osaczona"
Mam do sprzedania książkę P.C. Cast + Kristin Cast- ,,Osaczona" . Jest ona niemalże nowa , gdyż została kupiona i w ogóle nie ruszana, leżała tylko na półce. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź wysyłka pocztowa: ekonomiczna- 4zł priorytetowa- 5zł
Zł  20
  • Łódź
  • < 18 godz. temu
Gumtree: P.C. Cast + Kristin Cast - ,,Spalona"
Mam do sprzedania nową książkę P.C. Cast + Kristin Cast - Spalona. Jest ona nowa, nie miałam czasu jej czytać i od jakiegoś czasu leżała na półce , więc stan bardzo dobry. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź przesyłka: ekonomiczna 5zł priorytetowa 7zł
Zł  20
  • Łódź
  • < 19 godz. temu
Gumtree: P.C. Cast + Kristin Cast - zestaw 4 książek !!
Mam do sprzedania zestaw czterech książek P.C. Cast + Kristin Cast. - ,,Spalona" ( książka nowa, leżała tylko na półce w szafce) -,,Osaczona" ( również nowa,lecz od leżenia w szafce nieco dół książki sie zagniótł ) - ,,Kuszona" ( widoczne ślady użytkowania) - ,,Naznaczona" ( ---,,---) Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Bądź przesyłka: ekonomiczna 7zł priorytetowa 10zł
Zł  70
  • Łódź
  • < 19 godz. temu
Gumtree: Annie Dillard - Pielgrzym nad Tinker Creek: Wydawnictwo Literack
Annie Dillard - Pielgrzym nad Tinker Creek (Wydawnictwo Literackie 2010) Annie Dillard spędza rok w uroczym zakątku Appalachów, zwanym Tinker Creek. W okolicach jej domku przyroda tętni życiem: niesamowita ilość gatunków zwierząt, owadów i roślin, fascynujące, urokliwe zakątki, które autorka odkrywa w swych prawie codziennych pielgrzymkach po okolicy, zmieniające się pory roku, a wraz z nimi zataczający mitologiczne koło rytm natury, tajemnice narodzin i śmierci, fenomeny przyrodniczych zjawisk – ...
Zł  10
  • Łódź
  • < 20 godz. temu
Gumtree: PODRĘCZNIKI DO J. ANGIELSKIEGO TANIO!
Opportunities Begginer Opportunities Elementary - kurs przygotowujący do matury + Mini Dictionary + CD
proszę o kontakt
  • Łódź
  • < 21 godz. temu
Gumtree: PODRĘCZNIKI DO LICEUM TANIO!
PO ("Bądźmy bezpieczni" cz.1, zakres podstawowy) J. polski ("Przeszłość to dziś", STENTOR, III klasa)
Zł  8
  • Łódź
  • < 21 godz. temu
Gumtree: PODRĘCZNIKI DO GIMNAZJUM TANIO!
Biologia (Wyd. Nowa Era): kl. I (podr.), kl. II (podr. + ćw.), kl. III (podr.)
Zł  5
  • Łódź
  • < 21 godz. temu
Gumtree: PODRĘCZNIKI DO GIMNAZJUM TANIO!
Chemia (T. Kulawik, J. Kulawik, M. Litwin, Wyd. Nowa Era): klasa I, klasa II Fizyka ("Fizyka z plusem", K. Horodecki, A. Ludwikowski): część II, IV
Zł  5
  • Łódź
  • < 21 godz. temu
Gumtree: MATEMATYKA DLA II KL. GIMNAZJUM
Matematyka z plusem, klasa II, podręcznik + zbiór zadań komplet 14 zł
Zł  7
  • Łódź
  • < 21 godz. temu
Gumtree: KSIĄŻKI DLA GIMNAZJUM TANIO!
Geografia, E. Dudek, J. Wójcik: klasa II, zeszyt ćwiczeń Język polski, "Między nami": klasa III, cz. II, zeszyt ćwiczeń Wiedza o społeczeństwie, I. Kuczałek, D. Ura, M. Urban: klasa I, podręcznik z ćwiczeniami
Zł  5
  • Łódź
  • < 21 godz. temu
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.