|
|
|
|
|
|
|
Kupię większą ilość książek. Dojazd do klienta. Płatność gotówką. Proszę o kontakt: 608-885-800
|
proszę o kontakt
|
|
STARODRUKI, HISTORIA, LITERATURA, PODRÓŻE INNE CIEKAWE TEMATY. BEZPŁATNA FACHOWA WYCENA, DUŻE DOŚWIADCZENIE TEL: 792 00 22 90
|
proszę o kontakt
|
|
Kupię każdą książkę, niezależnie od tego ile ma lat, i jaki ma tytuł. Nie interesują mnie tylko podręczniki szkolne. Jeśli likwidujesz starą bibliotekę, porządkujesz strych, itp. Cena 1 zł/kg. Cena jest kilka razy wyższa niż dostaniesz w skupie makulatury. Dojadę i odbiorę osobiście na terenie Poznania i dawnego województwa poznańskiego.
|
Zł 1
|
|
Jeżeli posiadasz niepotrzebne książki i nie wiesz co z nimi zrobić zadzwoń lub napisz. Skupujemy książki z Warszawy i okolic. Tematyka książek jest dowolna, interesują nas wszystkie książki, pojedyncze sztuki jak i całe księgozbiory.
Kontakt. 513-822-676
|
proszę o kontakt
|
|
|
|
Książka jak nowa. Wydawnictwo Świat Książki, seria Nowa Proza Polska, 2005, 222 s., twarda okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 5 min temu
|
Pełny tytuł to "Imperium plotki, czyli amerykańskie śniadanie z niemowląt". Książka w idealnym stanie, na tytułowej stronie w rogu parafka. Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2000, 206 s., miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 6 min temu
|
Książka w stanie idealnym. Wydawnictwo W.A.B., seria Lato z Kryminałem, 2006, 240 s., tłum. Maryna Ochab, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 7 min temu
|
Książka w idealnym stanie. Wydawnictwo Multico, 1993, 184 s., tłum. Joanna S. Walczak, twarda lakierowana okładka, papier kredowy, format 21x26 cm
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 8 min temu
|
Tom zawiera 12 opowiadań: 1. Pięć pestek pomarańczy 2. Błękitny karbunkuł 3. Wstążka w cętki 4. Srebrny Płomień 5. Przedsiębiorca budowlany z Norwood 6. Samotna cyklistka 7. Złote pince-nez 8. Włamanie do rezydencji Abbey Grange 9. Plany łodzi podwodnej Bruce'a Partingtona 10. Sherlock Holmes na łożu śmierci 11. Tajemnicza śmierć przy moście Thor 12. Wampir z hrabstwa Sussex Stan książki idealny. Wydawnictwo Muza, seria Biblioteka Bestsellerów, 2003, 404 s., tłum. Lech Niedzielski, twarda okładka z ...
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 9 min temu
|
Rozmowa z Janem Olszewskim, byłym premierem RP, przeprowadzona w sierpniu 1992 roku. Książka w bardzo dobrym stanie, na okładce została nalepka księgarni z numerem. Wydawnictwo Tygodnika Solidarność, 1992, 120 s., miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 11 min temu
|
Książka w idealnym stanie. Wydawnictwo SuperNOWA, seria Sensacja, 2007, 356 s., miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 12 min temu
|
Wyd. 1991 rok. Stan bardzo dobry. Okładka miękka. Cena nie zawiera kosztów wysyłki. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Książka pochodzi ze zbiorów własnych.
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 12 min temu
|
Książka jak nowa. Wydawnictwo W.A.B., seria Lato z kryminałem, 2007, 250 s., tłum. Maryna Ochab, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 12 min temu
|
Akcja utworu toczy się w XVIII wieku w północnej Norwegii , Szwecji , Austrii i na Islandii . W centrum historii znajdują się wydarzenia dotyczące islandzkiego czarnoksiężnika Móriego oraz jego rodziny. stan idealny wydanie fakt kompletna cena 20 zl
|
Zł 20
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 13 min temu
|
Posiadam do sprzedania sony PSP Slim & Light. Malo uzywany, szybka nie posiada zarysowan. Sprzedam na zasadzie: pierwszy przyjdzie, pierwszy kupi. spod posiada male slady, glownie od przemieszczania z polki na polke, poza tym konsola dziala jak powinna. Pudelko jak widac. w srodku pokrowiec oryginalny bez zniszczen, kabel USB oraz instrukcja. Konsola nie jest przerabiana, badz jakkolwiek modyfikowana. Posiada WiFi odbior osobisty Warszawa Ursynow dzis lub jutro.
|
Zł 200
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 14 min temu
|
Książka w idealnym stanie. Wydawnictwo Rebis, seria Salamandra, 2006, 398 s., tłum. Paweł Laskowicz, miękka okładka
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 14 min temu
|
Język naszej klasy politycznej. Książka w idealnym stanie. Wydawnictwo Vesper, 2006, 176 s., miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 15 min temu
|
Wyd. 1953 rok. Stan średni. Okładka miękka, trochę uszkodzona na grzbiecie. Kartki pożółkłe. Cena nie zawiera kosztów wysyłki. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Książka pochodzi ze zbiorów własnych.
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 15 min temu
|
Sprzedam , albo się zamienię książki do 1 klasy gimnazjum (gimnazjum w Legionowie nr 1), w bardzo dobrym stanie , kupowane rok temu nowe, do zamiany wchodzą w grę książki do 2 klasy gimnazjum .
|
Zł 180
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 15 min temu
|
Książka w bardzo dobrym stanie. Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2003, 272 s., tłum. Paweł Korombel, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 16 min temu
|
Książka w środku w bardzo dobrym stanie, okładka pozaginana na rogach i w kilku miejscach załamana. Wydawnictwo Amber-Mizar, 1993, 508 s., tłum. Marek Fedyszak, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 16 min temu
|
Stan książki idealny. Wydawnictwo W.A.B., 2007, 406 s., miękka okładka
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 17 min temu
|
Książka w bardzo dobrym stanie. Wydawnictwo Da Capo - GiG, 1993, 316 s., tłum. Krzysztof Adamski, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 18 min temu
|
Witam.
Sprzedam widoczne na zdjęciu książki. Możliwość sprzedaży pojedynczej w cenie 20 zł każda.
Stan: Idealny, nieużywana.
Odbiór: Za przesyłką (5 zł), ewentualnie osobiście.
|
Zł 30
|
- Małopolskie / Kraków
- < 18 min temu
|
Wyd. 1962 rok. Stan średni. Okładka miękka, uszkodzona na grzbiecie. Kartki przyżółkłe. Wewnątrz pieczątki wcześniejszego właściciela. Cena nie zawiera kosztów wysyłki. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Książka pochodzi ze zbiorów własnych.
|
Zł 5
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 20 min temu
|
Całkowicie nowa i oryginalna książka!
Stan: idealny
Odbiór osobisty w Warszawie (Wesoła). Możliwość spotkania w okolicach Mokotowa (do uzgodnienia).
Ewentualna wysyłka listem poleconym ekonomicznym: koszt = 6zł
|
Zł 14
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 20 min temu
|
MAM DO SPRZEDANIA KILKA KSEROWANYCH KSIĄŻEK DO GEODEZJI.
M.IN.:
1) "Rachunek wyrównawczy w geodezji (z przykładami)" Zbigniew Wiśniewski, 2005
2) "Lokalna triangulacja i trilateracja" Aleksander Maria Skórczyński, 2000
3) "Geodezja I" Barbara Świątek
4) "Geodezja, czyli sztuka mierzenia Ziemi" Adam Łyszkowicz, 2006
5) "Gospodarka nieruchomościami" Jan Kuryj, Radosław Wiśniewski, Ryszard Źróbek, 2000
6) "Fizyka" Zbigniew Kąkol, 2006
7) "Fizyka" (autora nie pamiętam a brak strony tytułowej)
...
|
proszę o kontakt
|
- Warmińsko-mazurskie
- < 21 min temu
|
Książka w idealnym stanie. Wydawnictwo Świat Książki, 2008, 318 s., tłum. Marta Klimek-Lewandowska, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 23 min temu
|
Książka w bardzo dobrym stanie. Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2004, 448 s., tłum. Ewa Horodyska, miękka okładka, format kieszonkowy
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 24 min temu
|
Świetny thriller osadzony w realiach II wojny światowej. Książka w bardzo dobrym stanie. Wydawnictwo Bellona, 1992, 384 s., tłum. Jarosław Zaczykiewicz, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 24 min temu
|
Sprzedam podręczniki w bardzo dobrym stanie do klasy I i II gimnazjum. Możliwość wysyłki. Kontakt telefoniczny.
|
proszę o kontakt
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 24 min temu
|
Książka w środku bardzo dobrym stanie, tylko obwoluta podniszczona. Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 1992, 168 s. + 48 s. ze zdjęciami, tłum. Elżbieta Królikowska-Avis, miękka okładka z obwolutą
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 25 min temu
|
Witam.
Sprzedam widoczną na zdjęciu książkę.
Stan: Idealny, nieużywana.
Odbiór: Za przesyłką (5 zł), ewentualnie osobiście.
Kiedy w roku 130 po narodzeniu Chrystusa rzymski cesarz Hadrian, płynąc po Nilu, podziwiał zabytki Egiptu, wielka piramida Cheopsa liczyła sobie już sporo ponad dwa i pół tysiąca lat. W Mezopotamii, skąd cesarz wycofał swoje wojska, piasek zasypał już ulice i place Babilonu - miasta, które przez blisko dwa tysiąclecia było duchową stolicą mocarstwa. Nawet sam Rzym, centrum ...
|
Zł 20
|
- Małopolskie / Kraków
- < 25 min temu
|
Książka w bardzo dobrym stanie, podgięte rogi okładki. Wydawnictwo Amber, Srebrna Seria, 1993, 400 s., tłum. Andrzej Leszczyński, Jacek Manicki, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 26 min temu
|
Po prostu. Tworzenie stron w w w. K.Pikoń Wydawnictwo Helion 2002, stron 235, okładka miękka, 19zł. Poradnik dla początkujących, przyszłych profesjonalnych projektantów stron W W W. Przystępne wyjaśnienie pojęć, łącza, ramka, tabela, etc. Jak skompletować niezbędne narzędzia i nie stracić dużo pieniędzy? Jak zaprojektować stronę? -- kilka doskonałych porad. Ramki, formularze, skrypty. Naucz się także, czym są i jak poprawnie stosować Kaskadowe arkusze stylów. Poznaj różnice w ...
|
Zł 19
|
- Małopolskie / Kraków
- < 26 min temu
|
Ilustrowana księga świata to seria pięknych kolorowych książek pełnych fascynujących zdjęć, dokładnych map i najświeższych danych.Poszczególne tomy poświęcone są niezwykłym cudom przyrody i zachwycającym krajobrazom, rozległym kontynentom i tajemniczym oceanom. Osobne albumy przedstawiają nieposkromiony świat roślin i dzikie królestwo zwierząt, różnorodne ludy i odmienne kultury. Ilustrowana księga świata zabierze cię w cudowną podróż po historii, teraźniejszości i przyszłości Błękitnej Planety.Atlas ...
|
Zł 75
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 28 min temu
|
Wyd. 1953. Stan książki jak na wiek niezły. Okładka miękka trochę uszkodzona na grzbiecie. Kartki przyżółkłe. Cena nie zawiera kosztów wysyłki. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Książka pochodzi ze zbiorów własnych.
|
Zł 5
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 29 min temu
|
Książka jak nowa. Wydawnictwo Insignis, 2007, 394 s., tłum. Maria i Tomasz Brzozowscy, miękka okładka ze skrzydełkami
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 29 min temu
|
Figurka kolekcjonerska Assassins Creed Brotherhood, Nie rozpakowywana z pudełka. cena 130zł. Odbiór w Krakowie. x
|
Zł 130
|
- Małopolskie / Kraków
- < 30 min temu
|
Książka w bardzo dobrym stanie, tylko kartki pożółkłe. Wydawnictwo Czytelnik, 1989, 308 s., tłum. Stefan Wilkosz, miękka okładka
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 30 min temu
|
Witam.
Sprzedam widoczną na zdjęciu książkę.
Stan: Idealny, nieużywana.
Odbiór: Za przesyłką (5 zł), ewentualnie osobiście.
„Ci, którzy przeczytają tę książkę, mogą nigdy więcej nie ujrzeć światła dziennego...” - ostrzega autor w szalonej powieści sensacyj no-przygodowej, łączącej thriller, horror, czarną komedię i... bardzo soczysty język. W obskurnym barze w Santa Mondega spotykają się m.in.: dwaj mnisi, kobieta wybudzona ze śpiączki, para zakochanych, morderca przebrany za Presleya i super ...
|
Zł 25
|
- Małopolskie / Kraków
- < 32 min temu
|
Komiks - Tytus, Romek i Atomek, Wydawnictwo Pruszyński 1. Złota księga przygód, Wyd.I, 2003r. 2. Złota księga przygód II, Wyd. 2`2002 2. Złota księga przygód III (2,2003), wyd.I, 2003r, 15zł za całość ------------------------ Odbiór w Krakowie lub wysyłka pocztą. Kontakt przez formularz lub GG 3 7 8 8 6 7 8 8 Zobacz inne moje książki wystawione na sprzedaż. x
|
Zł 15
|
- Małopolskie / Kraków
- < 32 min temu
|
Jak zbudować dinozaura, czyli nauka w Jurassic Park, R.DeSalle, D.Lindley, Wydawnictwo Prószyński i s-ka, 1999, stron 197, okładka miękka. 10zł.> Książka popularno-naukowa dla każdego. Czy uczeni zdołają zrekonstruować świat, który dawno temu uległ zagładzie, i stworzyć prawdziwy Park Jurajski, w którym harcowałyby dinozaury? Czy prawdopodobne jest uzyskanie ich DNA z zatopionego w bursztynie komara sprzed 65 milionów lat? A jeśli nawet - jak z tych cegiełek "odbudować" owe imponujące zwierzęta? Na te ...
|
Zł 10
|
- Małopolskie / Kraków
- < 34 min temu
|
Sprzedam praktyczny przewodnik - GRECJA PASCALA rok wydania 2002, ilość stron 821. Istnieje możliwość wysyłki za dodatkową opłatą.
|
Zł 40
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 34 min temu
|
Witam.
Sprzedam widoczną na zdjęciu książkę.
Stan: Przeczytana raz, w stanie idealnym.
Odbiór: Za przesyłką (5 zł), ewentualnie osobiście.
|
Zł 20
|
- Małopolskie / Kraków
- < 34 min temu
|
Sprzedam książkę w stanie b.dobrym "Proste pomysły na piękne wnętrza. Od podłogi po sufit".
100 rozwiązań najpowszechniejszych problemów związanych z mieszkaniem remontowanie, odnawianie, upiększanie, wygoda dokładne rady i wskazówki w opisach i na zdjęciach. Jak wybrać odpowiednie materiały i jakie stosować techniki? Jak przygotować się do pracy? Co można zrobić ze ścianami, sufitami, drzwiami, oknami i podłogami? Jak poradzić sobie z pokojem za wąskim, za wysokim, małym lub ciemnym? Rozwiązania ...
|
Zł 19
|
- Małopolskie / Kraków
- < 37 min temu
|
Witam, Sprzedam książkę "Dzieła wybrane" (T I-VIII) Joseph Conrad (Złota Seria ).Wydawnictwo PIW 1987 r. Oprawa twarda z obwolutą. Stan bardzo dobry. Z tej serii posiadam też:Prusa, Kochanowskiego,Brantomea, Słowackiego,Witkiewicza,Moliera oraz Krasickiego. Pozdrawiam
|
Zł 130
|
- Małopolskie / Kraków
- < 41 min temu
|
Wyd. 1972. Stan dobry. Okładka miękka z obwolutą. Obwoluta trochę uszkodzona i przykurzona. Kartki przyżółcone. Cena nie zawiera kosztów wysyłki. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Książka pochodzi ze zbiorów własnych.
|
Zł 28
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 42 min temu
|
Witam.
Sprzedam widoczną na zdjęciu książkę.
Stan: Idealny, nieużywana.
Odbiór: Za przesyłką (5 zł), ewentualnie osobiście.
Prezentujemy Państwu szeroką gamę klasycznych, a także fantazyjnych napojów na różne okazje. Każdy znajdzie coś dla siebie- są tu zarówno aperitify, podawane przed posiłkiem dla pobudzenia apetytu, jak i serwowane na koniec, dla lepszego trawienia, digestify. Są drinki podawane na tzw. szczęśliwe godziny (happy hours) we wczesnych godzinach wieczornych, ,,longdrinki'', ...
|
Zł 20
|
- Małopolskie / Kraków
- < 42 min temu
|
Washington Square, autor Henry James, wyd Oxford press, stan bardzon dobry, ksiazka w jezyku angielskim.
Jest mozliwosc wyslania ksiazki.
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 44 min temu
|
Witam.
Sprzedam widoczną na zdjęciu książkę.
Stan: dobry
Odbiór: Za przesyłką (5 zł), ewentualnie osobiście.
Jak w prosty sposób zrobić kalejdoskop, elektromagnes, balonową rakietę i inne niezwykłe rzeczy? Czy wiesz, dlaczego niebo jest niebieskie, a ptaki i samoloty unoszą się w powietrzu?
Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania, wystarczą proste doświadczenia, w których zabawa łączy się z badaniami naukowymi. Przeprowadź je i odkryj podstawowe prawa przyrody.
|
Zł 15
|
- Małopolskie / Kraków
- < 45 min temu
|
Witam.
Sprzedam widoczną na zdjęciu książkę.
Stan: Idealny, nieużywana.
Odbiór: Za przesyłką (5 zł), ewentualnie osobiście.
"Podręczny atlas historii powszechnej" obejmuje 76 zagadnień, każde z nich zaprezentowane jest za pomocą kilku map i krótkiego, ale nasyconego faktami i datami tekstu. Największy nacisk położono na przestrzenną prezentację problemów historycznych. Cechą charakterystyczną atlasu jest koncentracja na dziejach najnowszych. Dwadzieścia tematów wiąże się z okresem po 1914 r., a ...
|
Zł 15
|
- Małopolskie / Kraków
- < 57 min temu
|
Mam do sprzedania Damals bajki i opowiadania po niemiecku Wieliczka
Damals... Geschichten aus der guten alten Zeit
Bliższe informacje i zdjęcia przesyłam na maila
Stan jak na zdjęciu
Możliwy odbiór osobisty u mnie w Wieliczce lub wysyłka
Dodatkowe pytania proszę kierować na maila
GG:3450511
GSM:781 952 892
|
Zł 5
|
- Małopolskie / Kraków
- < 58 min temu
|
Mam do sprzedania Alex Wedding Das Eismeer ruft po niemiecku Wieliczka
Bliższe informacje i zdjęcia przesyłam na maila
Stan jak na zdjęciu
Możliwy odbiór osobisty u mnie w Wieliczce lub wysyłka
Dodatkowe pytania proszę kierować na maila
GG:3450511
GSM:781 952 892
|
Zł 4
|
- Małopolskie / Kraków
- < 58 min temu
|